Zdravotná sestra

ZOS Krajné, n.o.

Miesto práce
ZOS Krajné, n.o., Krajné
Termín nástupu
dohodou
1 350 EUR/mesiac+ príplatky za víkendy, sviatky, + náborový príspevok 1500 Eur. Konečná výška mzdy môže byť oproti ponuke vyššia v závislosti od dosiahnutého vzdelania, rokov praxe, reálnych schopností, znalostí a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • samostatná odborná práca pri poskytovaní ošetrovateľskej starostlivosti a realizácia odborných ošetrovateľských výkonov,
  • spracovanie zdravotnej dokumentácie prijímateľa sociálnej služby,
  • výkon činností spojených s prijatím prijímateľa sociálnej služby, prepustením, preložením,
  • komunikácia s lekármi a následné vykonanie úloh v zmysle ordinácie lekára

  • náborový príspevok 1 500 Eur,
  • pravidelné navyšovanie mzdy,
  • odmeny podľa vopred stanovených kritérií,
  • podpora vzdelávania formou rôznych kurzov, školení,
  • príspevok na cestovné,
  • práca v modernom zrekonštruovanom zariadení,
  • využívanie nových technológií, procesov a postupov,
  • stravovanie priamo v zariadení za zvýhodnenú cenu

Informácie o výberovom konaní

- životopis,
- doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
- potvrdenie o registrácii v komore sestier.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sestra, zdravotná sestra

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Cygnus - Základy
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v zdravotníckom zariadení, alebo zariadení opatrovateľskej služby veľkou výhodou.

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, spoľahlivosť, precíznosť, príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup k práci

ZOS Krajné n.o. - moderné, novozrekonštruované zariadenie opatrovateľskej služby, ktoré poskytuje sociálnu službu plnoletej fyzickej osobe odkázanej na pomoc inej fyzickej osoby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Sukupová
Tel.: +421948047933
E-mail: poslať životopis
ID: 4833656  Dátum zverejnenia: 19.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac