Predavač / ka bytových doplnkov Möbelix Banská Bystrica

XLSK nábytok, s.r.o

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 100 EUR/mesiacMzda obsahuje provízie, výkonnostné prémie + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V bytových doplnkoch je frmol. Zákazníkov je stále dosť. Budeš predávať bytový textil, koberce, svietidlá, záhradný nábytok a dekorácie. Ale tiež sa starať o oddelenie, aby bolo čisté, tovar zrovnaný a doplnený. Hľadáme predajcov bytových doplnkov pre našu pobočku v Banskej Bystrici.

• Práca je pestrá: Tvojím rajónom bude odd. textilu, kobercov, svietidiel                 a dekorácií.
    • O pohyb nie je núdza, ruky ani nohy nezaháľajú.
    • Kontakt so zákazníkom, ale nie tak intenzívny ako v nábytku.
    • Chodíme síce aj cez víkend, ale plánovanie zmien sa dá vždy
      dohodnúť podľa potreby.

• výkonnostné prémie podľa výsledkov celého oddelenia
    • Sme k sebe féroví.
    • Žiadneho nováčika nehodíme do vody nech pláva, kolegovia sa Ti budú           venovať.
    • Stále sa učíme niečo nové, máme produktové školenia.
    • Každý sa môže posunúť ďalej.
    • A tiež zamestnanecké zľavy na tovar.

Požiadavky na zamestnanca

• Chceš skúsiť niečo nové alebo je práca na predajni Tvoja srdcovka?
    • Vieš pracovať s ľuďmi (kolegami aj zákazníkmi).
    . Máš rád pohyb, nerobí ti problém potiahnuť paletu s tovarom.
    . Spolu všetko zvládneme a pomôžeme si
    • Všetko sa dá naučiť, stačí chuť k práci.
    • ... a dobrá nálada sa tiež vždy hodí.

KTO SME?

Sme sieť predajní nábytku a bytových doplnkov. Patríme k rakúskemu koncernu XXXLutz a v súčasnej dobe rastieme najrýchlejšie zo všetkých obchodných sietí v Európe. V Čechách a na Slovensku nás nájdete 34x, od Karlových Varov až po Košice. A stále sa rozrastáme.

Spolu vytvárame domov našim zákazníkom. Zákazníci sa k nám vracajú nielen pre produkt, ale aj pre úsmev a pohodovú atmosféru. Perfektný servis a inovatívne technológie sú pre nás samozrejmosťou. Möbelix ide s dobou.

Človek musí byť v práci rád. A k tomu potrebuje v prvom rade fajn kolektív a pocit, že to, čo robí, má zmysel. Preto sa k sebe správame férovo, máme víziu aj jasný cieľ. Každý z našich zamestnancov má možnosť sa rozvíjať, vzdelávať sa a posúvať tak nielen seba samého, ale celú našu firmu zase o kus ďalej.

Möbelix - obchodník s nábytkom a bytovými doplnkami, viac na http://www.mobelix.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Bartošík
E-mail: poslať životopis