Technológ v štandardnej strojárskej výrobe

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacMzda je dvojzložková, jej skutočná výška môže byť aj vyššia, dohodne sa podľa vašich schopností, skúseností a vzdelania na osobnom pohovore v spoločnosti. Po skúšobnej dobe bude jej min. výška 2000 Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Robí vám radosť pracovať v prostredí typicky strojárskom so všetkým, čo k tomu patrí?

​Potom môžete byť vhodný kandidát pre nášho klienta na pozíciu TECHNOLÓG do štandardnej strojárskej výroby, kde prebiehajú pri výrobe jednotiek nasledovné technologické operácie:

​- delenie materiálu, tvárnenie, trieskové obrábanie, povrchová úprava, montáž a skúšanie

​Naším klientom je stabilná strojárska spoločnosť, ktorá je popredným výrobcom riešení podľa požiadaviek zákazníka, navrhnutých vlastným tímom konštruktérov od kusových výrobkov až po malosériovú výrobu, investujúca aj do výskumu a vývoja vlastných výrobkov.

​Ideálny kandidát je už skúsený a samostatný strojár/technológ s praxou. Vieme si však na tejto pozícii predstaviť aj juniornejšieho kandidáta s chuťou odborne a profesijne rásť.
​Človeka, ktorého strojarina baví, rád chodí do výroby a dokáže sledovať, vyhodnocovať a zlepšovať výrobné procesy tak, aby zabezpečil zvýšenie výkonnosti a optimalizáciu všetkých procesov.

​Medzi kľúčové zodpovednosti a činnosti patrí:

​• vypracovávanie technologických postupov výroby
​• optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania
​• zodpovednosť za implementáciu a dodržovanie systému kvality
​• realizácia nových technológií do výrobného procesu
​• vykonávanie odborných skúšok technického stavu používaného náradia, prístrojov a zariadení
​• zodpovednosť za optimalizáciu spotreby náradia a spotrebného materiálu používaných pri výrobe
​• poskytovanie odborných posudkov pri dodávateľských, odberateľských a iných reklamáciách
​• preverovanie technológie konštrukcie výrobkov a podávanie zmenových návrhov
​• tvorba normočasov a prepočty efektivity výrobných procesov
​• vedenie a kontrolovanie technickej dokumentácie

​Spoločnosti sa v tomto období mimoriadne darí, rozšírili výrobu aj svoju produkciu, a z tohto dôvodu potrebujú do svojho tímu nové posily.

​Úspešnému kandidátovi bude zabezpečené potrebné zaškolenie prispôsobené jeho skúsenostiam. V rámci adaptačného procesu sa oboznámite s fungovaním spoločnosti a nastavenými procesmi.

​*Pri práci v tejto spoločnosti budete vždy cítiť dôveru a záujem nadriadených.*​

​• práca na jednu zmenu
​• TPP alebo živnosť
​• príspevok na dopravu prípade potreby
​• dobrá atmosféra v celej spoločnosti a ľudský prístup k zamestnancom
​• zabezpečené stravovanie priamo v areáli spoločnosti
​• dlhodobo perspektívna práca
​• zabezpečenie kompletného pracovného oblečenia
​• v prípade potreby možnosť ubytovania hradená zamestnávateľom​

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je stabilná strojárska spoločnosť, ktorá už niekoľko rokov úspešne pôsobí v oblasti strojárskej výroby. Je popredným výrobcom riešení podľa požiadaviek zákazníka, navrhnutých vlastným tímom konštruktérov od kusových výrobkov až malosériovú výrobu. Spoločnosť investuje aj do výskumu a vývoja vlastných výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické smery

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

​• samostatnosť
​• technická zdatnosť
​• čítanie výkresov a technickej dokumentácie je samozrejmosťou
​• presnosť a precíznosť
​• chuť pracovať pre spoločnosť, ktorá ocení zlepšovacie návrhy a proaktívny prístup k práci
​• výhodou je aj znalosť metodiky merania REFA​

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4832525  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac