Technik/Pracovník logistiky

TECH-MASTERS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská 63, Prešov
Termín nástupu
máj - jún 2024
1 200 EUR/mesiacNástupná mzda 1200 € brutto + motivujúce prémie podľa výsledkov práce. Po zaškolení a zvládnutí povinností možnosť navýšenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Produktové školenie predajcov
  • Príprava demo pomôcok
  • Správa technickej dokumentácie
  • Mailová komunikácia s materskou firmou v anglickom alebo nemeckom jazyku
  • Zastupovanie kolegov v logistike počas neprítomnosti
  • Riešenie reklamácií

  • Odborné zaškolenie na prácu
  • Práca v mladom ambicióznom kolektíve
  • Príjemné pracovné podmienky v zdravom prostredí
  • Akcie a benefity nad rámec zákonníka práce
  • Pracovná doba: Pondelok - Piatok, 7:30 - 16:00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technického charakteru (strojárstvo, automobilový priemysel, drevovýroba a pod.)

Počet rokov praxe

3

  • Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Poriadkumilovnosť
  • Loajálnosť
  • Manuálna zručnosť
  • Skúsenosti s expedíciou tovaru
  • Tímová spolupráca, riešenie problémov, flexibilita
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou.

TECH-MASTERS Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku už vyše 33 rokov a patrí do skupiny firiem pôsobiacich v celej Európe, ktoré sú expertmi na inovatívne riešenia pre široký záber priemyslu.
Zaoberáme sa predajom výrobkov priemyselnej chémie na opravu a údržbu zodpovedajúcich všetkým európskym zdravotníckym a bezpečnostným normám.
V prípade, že ste sa našli v našom popise na túto pozíciu, zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected]. Vhodných kandidátov priamo oslovíme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne Oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4819291  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac