Brigáda vo výrobnej prevádzke

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Podskala 1, 052 01 Spišská Nová Ves-Tarča
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
4,6 EUR/hod.Všetky ostatné príplatky podľa Zákonníka práce( príplatok za prácu v chlade 0,72 eur/hod).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výpomoc počas čerpania dovoleniek v mesiacoch jún, júl, august. Dohodár vykonáva pomocné práce vo výrobe pri spracovaní mäsa a mäsových výrobkov, balení a expedícii.
Práca v trojzmennej prevádzke pre zodpovedných, flexibilných, fyzicky zdatných uchádzačov.

stravné poukážky v hodnote 5,85 eur.

Informácie o výberovom konaní

NÁSTUP LEN S PLATNÝM POTRAVINÁRSKYM PREUKAZOM

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zdravotná spôsobilosť, fyzická zdatnosť, flexibilita, schopnosť pracovať v tíme aj samostatne, ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4834314  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.