Údržbár/ elektrikár

Systemair Production a. s.

Miesto práce
Systemair production, Hlavná, Kalinkovo
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacZakladná mzda je na urovni 1700 eur + mozný príplatok za VZV 50 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderná výrobná spoločnosť hľadá skúseného údržbára/elektrikára na údržbu jednoúčelových strojov vo výrobných halách.
Náplň práce:
Zabezpečenie bežnej aj špecifickej údržby a ošetrenie strojov, zariadení a nástrojov potrebných na bezporuchový chod produkcie
Vykonávanie pravidelnej preventívnej a prediktívnej údržby strojov a zariadení podľa plánov
Odstraňovanie porúch a opravy zariadení, montáž a demontáž strojov
Nastavovať, testovať zariadenia tak, aby fungovali presne a spoľahlivo
Analýza chýb na strojoch a systémoch
Kontrola potreby náhradných dielov
Účasť pri výkone obhliadok a revízií
Spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov

Práca s modernými technológiami v jednozmennej prevádzke pon-pia
Čisté a priateľské prostredie
Odmena navyše 2x ročne (leto, zima)
Príspevok na DDS
Príspevky pri rôznych životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa)
Pravidelný prísun ovocia na pracovisku
Firemná kantína
Zamestnanecké akcie ( vianočný večierok, športové dni)
Zázemie silnej zahraničnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

Údržbár, elektrikár

Počet rokov praxe

3

Elektro vyhláška §22
Znalosť v oblasti elektrotechniky a elektroniky
Chuť pracovať a učiť sa niečo nové

Systemair je popredný svetový dodávateľ vysokokvalitných produktov a systémov pre vetranie, vykurovanie a chladenie. Už 50 rokov poskytujeme zákazníkom inovatívne, udržateľné a energeticky účinné produkty a HVAC riešenia.

Od nášho prvého vynálezu v malej dielni vo Švédsku až po naše súčasné prevádzky v 52 krajinách, 90 partnerských spoločností a viac ako 6500 zamestnancov. Bez ohľadu na to, ako ďaleko do budúcnosti pokročíme, náš inovatívny duch a základné hodnoty zostávajú rovnaké.

Sme globálna rodina inovátorov a priekopníkov – inžinierov, technikov a profesionálov v oblasti služieb zákazníkom. Všetko s jedným spoločným cieľom: pomôcť každému vychutnať si čerstvý, čistý, regulovaný vzduch pre optimálne vnútorné prostredie a pohodlie, ale nie na úkor životného prostredia.

Výrobný závod Systemair Production a.s., v Kalinkove, vyvíja a vyrába vzduchotechnické výrobky, ktoré sú exportované do viac ako 50 krajín sveta. Okrem vývoja a výroby využíva spoločnosť aj vlastné a ojedinelé vzduchotechnické laboratórium.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alžbeta Grambličková
E-mail: poslať životopis
ID: 4727384  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac