Učiteľ/ka SŠ - Telesná výchova

Súkromné gymnázium FELIX Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Krásnohorská 3127/14, Bratislava - Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2024-08-19

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
30%

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telesná výchova

Znalosť práce s PC
Kancelársky balík MS Office - pokročilý, Internet - pokročilý

Ďalšie požiadavky
Do nášho gymnaziálneho tímu hľadáme nové kolegyne a kolegov, ktorí radi pracujú s mladými ľuďmi, vo svojej práci využívajú tvorivé metódy a sú otvorení novým výzvam a dobrodružstvám.

Ponúkame prácu v prostredí, kde sa k študentom aj k zamestnancom správame s rešpektom a spoločne s rodičmi vytvárame vzájomne spolupracujúcu komunitu. Od septembra 2024 bude naše gymnázium pôsobiť v novozrekonštruovaných priestoroch budovy Iuventy na Karloveskej 64 v Bratislave.

Ďalšie benefity:
- mladý, dynamický kolektív,
- možnosť vzdelávať sa a rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti,
- motivujúce finančné ohodnotenie.
Pozícia je vhodná aj pre absolventov. Vítaná je aj aprobácia v kombinácii s inými predmetmi.

V prípade záujmu spolu so životopisom pošlite aj motivačný list na: [email protected].

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Terézia Hochelová
Tel.: +421947951037
E-mail: poslať životopis
ID: 4824907  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.