zubný lekár/ lekárka

STOMTOM s.r.o.

Miesto práce
Tajovského 15, Banská Bystrica
Termín nástupu
september 2024
2 000 EUR/mesiacVariabilná zložka platu vo forme odmien a bonusov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komunikácia s pacientami, zhotovovanie rtg, ošetrovanie pacientov, dentálna hygiena, zapisovanie dokumentácie

Variabilná zložka platu vo forme odmien a bonusov.
​​Príspevky na stravovanie.
​​Práca v mladom a priateľskom kolektíve.
​​Príjemné pracovné prostredie v novo zariadenej ambulancii.

Nadštandardné prístrojové vybavenie- rtg, mikroskop, CBCT...

​​Možnosť učiť sa moderným postupom v rámci stomatológie.
​​Stabilné a dlhodobé pracovné miesto.​​

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Komunikatívnosť, zodpovednosť, chuť vzdelávať sa

Moderná zubná ambulancia, ktorá je zameraná na záchovnú a preventívnu stomatológiu.

Kontakt

Kontaktná osoba: MUDr. Tomáš Červenka
Tel.: +421948446089
E-mail: poslať životopis
ID: 4825035  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac