Lodník

Slovenská plavba a prístavy - lodná osobná doprava, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiacZákladný plat od 950 EUR (brutto) + servisné a naloďovacie príplatky. Ku mzde prináležia aj ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kolektívu našej spoločnosti Slovenská plavba a prístavy - lodná osobná doprava, a.s., obsadzujeme pozíciu Lodník.

Čo budeme od Vás očakávať:
Plnenie úloh vyplývajúcich z funkcie lodníka, a to napr. lodnícke práce na plavidlách, manipulácie s lanami pri vyväzovaní plavidiel pri manévroch počas plavby
Súčasťou popisu sú aj ďalšie činnosti vyplývajúce z danej funkcie ako napr. :

  • Manipulácia s lanami počas nakládky a vykládky tovaru
  • Zabezpečenie údržby a čistoty na plavidle
  • Vykonávanie náterov plavidla a údržby palubných mechanizmov a ostatných zariadení
  • Výkon dohľadu na plavidle
  • Komunikácia s cestujúcou verejnosťou
  • Predsezónna príprava plavidiel
  • Príprava a úprava vybavenia lode podľa typu plánovanej plavby

Web: ww.lod.sk

  • Zľavy na dovolenky a plavby
  • Zamestnanecké zľavy
  • Stabilný zamestnávateľ
  • Rozširujúca sa flotilla a investície do
  • Infraštruktúry a technológií
  • MultiSport karta s 50% príspevkom zamestnávateľa
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Príspevok na ošatenie a výstroj

V prípade, že Vás pozícia zaujala reagujte zaslaním životopisu v spodnej časti inzercie.

Upozorňujeme, že kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky a stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vodná doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosti na podobnej pozícií minimálne 2 roky
  •  osvedčenie o odbornej spôsobilosti lodník
  • dôslednosť, precíznosť
  • iniciatívny prístup k práci, samostatné riešenie zadaných úloh

Slovenská plavba a prístavy – lodná osobná doprava, a.s. (SPaP-LOD), je operátor bratislavského Osobného prístavu a vedúci prevádzkovateľ lodnej osobnej dopravy na rieke Dunaj v Bratislave a okolí, zabezpečujúci širokú ponuku vyhliadkových plavieb, prepravy osôb na pravidelných linkách a plavieb na objednávku.
Odchody lodí v Bratislave sú priamo z Osobného prístavu, ktorý sa nachádza na bratislavskom nábreží rieky medzi mostmi SNP a Starým mostom, len niekoľko krokov od historického centra Bratislavy.

Viac informácii: www.lod.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vanessa Krčulová
E-mail: poslať životopis
ID: 4821220  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac