Logo SKLO-KALI interiér/exteriér s.r.o.

Montážny technik.

SKLO-KALI interiér/exteriér s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská 45, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž výrobkov zo skla u zákazníka podľa vypracovanej technickej dokumentácie.(zábradlia, sprchy, dvere, kancelárske priečky, zrkadlá).
Čítanie výkresovej dokumentácie, technické myslenie, zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov a vykonanú prácu.
Komunikácia zo zákazníkov počas montáže na profesionálnej úrovni.
Šoférovanie dodavky.

Plat zodpovedajúci pracovnému nasadeniu.
Bonus za plnú dochádzku.
Preplácanie celej stravnej jednotky.
Novy vozový park.
Používanie profi náradia a techniky pri vykonávaní montáži.
Kompletný vysoko kvalitný pracovný odev.
Práca a malom kolektíve, sme rodinná firma.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stolárstvo, stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Montážnik, technik

Počet rokov praxe

2

Profesionálny prístup pri každej realizácii projektu.
Samostatnosť, zručnosť, precíznosť, trpezlivosť.
Motivácia ucíť sa novým postupom a zdolávať svoj výkon.

Naša spoločnosť sa zaoberá navrhovaním, výrobou a realizáciou výrobkov zo skla do interiérov a exteriérov rodinných domov ,firiem a verejného priestoru. Viac informácii a realizácie nájdete na www.sklokali.sk www.instagram.com/sklokali/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Kaliňak
Tel.: +421948795597
E-mail: poslať životopis
ID: 4825459  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac