Študentský program - Technik-brigádnik na železničné stavby

Miesto práce
Humenné
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
1.7.2024
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si overiť svoje teoretické znalosti v praxi priamo na stavbe?

Do nášho tímu hľadáme študentku/študenta Stavebnej fakulty so zameraním na inžinierske konštrukcie a stavby na pozíciu Technik-brigádnik, ktorá/ý bude pracovať na našom železničnom projekte v Humennom.

Ak sa nebojíš pracovať priamo na stavbe a chceš si svoju kariéru vybudovať „pekne od podlahy“, máš šancu už počas školy pracovať na reálnej stavbe pod vedením skúseného mentora. Za svoju prácu budeš samozrejme dostávať aj mzdu a ak sa osvedčíš, pokračuješ u nás po ukončení 5. ročníka na dobu neurčitú.

- reálna práca na stavebnom projekte
- po skončení vysokej školy možnosť nastúpiť priamo na dobu neurčitú

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu pozíciu a spoločnosť, ďakujeme. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.
Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Stavebné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Čo od teba očakávame?

• výkon činností podľa pokynov priameho nadriadeného v jednotlivých etapách stavby
• získavanie praktických skúseností a pracovných návykov
• aktívny prístup, veľa otázok a najmä chuť na sebe pracovať

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Skanska kariéra Dušan Burger
Tel.: +421908673361
E-mail: poslať životopis
ID: 4823320  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.