Laborant vstupnej kontroly

SHP Group

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
860 EUR/mesiac+ bonusy podľa skúseností, dochádzky a kvality vykonanej práce. Možnosť privyrobenia si - nadčasy priemerná mzda na pozícii 1000 € - 1200 €(príplatky +prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie odborných rutinných činnosti pri kontrole surovín v
vstupujúcich do procesu výroby papiera alebo hygienických
výrobkov podľa presných postupov, pokynov a noriem.
• Vykonávanie špeciálnych analýz zberového papiera podľa
požiadaviek a porovnávacie merania.
• Odber, analýza a vyhodnotenie kvality vstupných surovín a
materiálov v zmysle platných noriem (merateľné a vizuálne
parametre).
• Kooperácia s výrobou.
• Odber a analýza vzoriek z určených nádrží.
• Vypracovanie atestov.
• Príprava podkladov pre reklamácie.
• Príprava podkladov pre hodnotenie dodávateľov.
• Zodpovednosť za pridelené laboratórne prístroje ,kontrola ich
funkčnosti a správnosti merania.
• Dvojzmenná prevádzka: 7:30 hod. pracovný čas, pondelok až piatok,
(06:00 hod. do 14:00 hod., 14:00 hod. do 22:00 hod.)

• Príležitosť pracovať v nadnárodnej firme s 200 ročnou tradíciou
výroby papiera
• Vzdelávanie zamestnancov
• Kariérny rast
• Príspevok na stravu nad rámec zákona (závodné stravovanie)
• Odmeny k jubileám a pracovným výročiam
• Motivačný program
• Multisport karta
• Variabilná zložka mzdy
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS)
• Poukaz na naše hygienické výrobky za výhodnejšie ceny
• Vianočný večierok, športový deň, mikuláš pre deti
• Ďalšie benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Svoje životopisy zasielajte mailom alebo poštou na uvedenú adresu. V prípade mailu uveďte názov pozície do predmetu Vašej správy.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len kandidátom pozvaným na osobný pohovor.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

výhodou chemické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

• Práca s počítačom nevyhnutná

• Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
• SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
• Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
• Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
• Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
• SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
• Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Škovranová
E-mail: poslať životopis
ID: 4834099  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac