Logo Rooftop by Regal, s.r.o.

Čašník, Servírka - Brigáda pre študenta

Rooftop by Regal, s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
5,5 EUR/hod.- nástupný plat 5,50€ netto na hodinu - tringelty - Možnosť rýchleho platového rastu - Podľa spokojnosti zamestnávateľa možné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším najväčším cieľom je tvoriť nezabudnuteľné prostredie pre našich hostí s nádherným výhľadom na mesto Bratislava.
Dôležité pre nás je ľudskosť a pozitívny prístup k hosťom, všetko ostatné sa doučíme spolu.

Ponúkame pracovné miesta na pozíciu - servírka, čašník - brigáda pre študentov.

TVOJOU ÚLOHOU BUDE:
- prezentačné znalosti a dokonalá znalosť ponuky
- servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov
- obsluha kasy
- udržiavanie čistoty prevádzky
- dodržiavanie HACCP zásad a čistoty
- spolupráca s tímom

Naša veľká terasa poskytuje priestor pre rôzne hudobné a kultúrne akcie počas leta.

- pravidelné školenia o produktoch reštaurácie
- možnosti ďalšieho vzdelávania a osobného rastu
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť využitia služieb partnerských prevádzok (Regal Burger)
- podľa spokojnosti zamestnávateľa možné odmeny
- stravovanie a pitný režim samozrejmosťou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme Rooftop bar s reštauráciou v centre starého mesta Bratislava. Nachádzame sa na 2.poschodí s krásnym výhľadom v historickej budove Veľký Baťa. Kuchyňa je orientovaná na americký štýl. Máme širokú ponuku klasických a signature cocktailov.

Kontakt

ID: 4825362  Dátum zverejnenia: 8.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.