Logo Raná starostlivosť, n.o.

Poradca včasnej intervencie / špeciálny pedagóg

Raná starostlivosť, n.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
august 2024
1 250 - 1 400 EUR/mesiacv zmysle zákona o odmeňovaní zamestnancov vo verejnom záujme, osobný príplatok, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

terénna a ambulantná služba včasnej intervencie pre rodiny detí so zrakovým a viacnásobným znevýhodnením vo veku od narodenia do 7 rokov života

pohyblivá pracovná doba, možnosť domáckej práce, podpora vzdelávania zamestnanca

životopis a motivačný list zasielajte prosím na email [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2024 (ostáva ešte 56 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špeciálna pedagogika, tyflopédia výhoda, nie podmienka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Poradca včasnej intervencie

komunikatívnosť,
schopnosť tímovej spolupráce,
samostatnosť,
dobré plánovanie,
záujem o problematiku zrakového a viacnásobného znevýhodnenia
záujem o prácu s rodinou, nielen s dieťaťom
záujem rozvíjať sa vo svojej profesii
ochota cestovať služobne v rámci Bratislavského a Trnavského samosprávneho kraja

Centrum včasnej intervencie pre rodiny s deťmi so zrakovým a viacnásobným znevýhodnením pôsobiace v Bratislavskom a Trnavskom samosprávnom kraji.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Jankovská
Tel.: +421908626001
E-mail: poslať životopis
ID: 4821647  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac