Strojník pre falcovacie stroje/ falcovač do špičkovej tlačiarenskej spoločnosti v Bratislave s platom 1300 € brutto.

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Squarebizz Bory, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacod 1300 € brutto + preplácanie nadčasov, výkonnostné bonusy a ďalšie príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  1. Obsluha falcovacích strojov:

   - Nastavovanie a obsluha falcovacích strojov podľa špecifikácií jednotlivých
     zákaziek.

   - Upravovanie strojov na rôzne typy skladov a formátov, napríklad skladanie
     letákov, brožúr, kníh a iných tlačovín.

  1. Kontrola kvality:

   - Kontrolovanie kvality výstupného produktu, zabezpečenie, že zložené
     materiály spĺňajú stanovené normy a špecifikácie.

   - Identifikácia a oprava chýb a nedostatkov v procese falcovania.

     3. Údržba strojov:

   - Pravidelná údržba a čistenie falcovacích strojov, aby sa zabezpečila ich
     efektívna a bezproblémová prevádzka.

   - Riešenie technických problémov a menších opráv podľa potreby.

     4. Manipulácia s materiálom:

   - Práca s tlačenými materiálmi, vrátane ich prípravy na falcovanie a
     následného spracovania po falcovaní.

   - Organizácia a správne označovanie hotových produktov na expedíciu alebo
     ďalšie spracovanie.

- práca v stabilnej spoločnosti
- preplácanie nadčasov
- výkonnostné bonusy a ďalšie príplatky
- možnosť kariérneho rastu
- práca v modernej a špičkovo vybavenej spoločnosti po technickej stránke

Spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. ako sprostredkovateľ zamestnania spracúva osobné údaje uchádzačov, ktorí reagovali na zverejnené ponuky voľných pracovných miest. Toto spracúvanie je v súlade s podmienkami spracúvania osobných údajov, ktoré sú zverejnené na stránke https://proplusco.sk/Privacy_policy_proplusco.pdf.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient je tlačiarenska spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1998.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Polygrafický priemysel

Počet rokov praxe

2

- Stredoškolské vzdelanie, ideálne v oblasti polygrafie alebo podobnom
  technickom odbore.
- Praktické skúsenosti s obsluhou falcovacích strojov v tlačiarenskom priemysle
   sú nevyhnutné.
- Odborné školenia a certifikácie môžu byť výhodou, najmä v oblasti údržby
   strojov a kvality produkcie.

Pozícia falcovača v printovom sektore je kľúčová pre zabezpečenie efektívneho a kvalitného dokončovania tlačených materiálov, čo si vyžaduje kombináciu technických znalostí, manuálnych zručností a pozornosti k detailom.
  • Technické znalosti: Znalosť obsluhy a nastavovania falcovacích strojov, porozumenie procesu falcovania.
  • Detailnosť: Schopnosť pracovať presne a dôkladne, aby sa minimalizovali chyby a zaručila sa vysoká kvalita výsledného produktu.
  • Manuálna zručnosť: Schopnosť efektívne a presne manipulovať s papierovými materiálmi.
  • Fyzická zdatnosť: Schopnosť zdvíhať a manipulovať s balíkmi papiera a hotovými výrobkami.
  • Bezpečnostné povedomie: Dôkladné dodržiavanie bezpečnostných noriem a predpisov, aby sa predišlo úrazom a zabezpečila sa bezpečnosť na pracovisku.

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Sliviaková
Tel.: +421911966599
E-mail: poslať životopis