Technik/Elektrotechnik drevoobrábacích strojov

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
čo najskôr/dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiacnástupná mzda 1000-1500 eur v závislosti od Vašich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stabilného zamestnávateľa v Žiline hľadáme šikovného nového kolegu na pozíciu TECHNIK / ELEKTROTECHNIK DREVOOBRÁBACÍCH STROJOV.

Vašou prácou bude servis a inštalácia strojov u klientov (nie predaj). V práci využijete znalosť anglického alebo talianskeho jazyka, preto je znalosť jedného z nich potrebná. Oceníme skúsenosti v danej oblasti, no ak ich nemáte, ale máte potrebné vzdelanie, v spoločnosti Vás radi doškolia.

Benefity budú upresnené kandidátom na pracovnom pohovore. Flexibilná pracovná doba. Zaškolenie. Príjemný kolektív.

Informácie o výberovom konaní

Ak ste sa v našej ponuke našli, pošlite nám Vaše CV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je spoločnosť, dodávajúca technológie pre spracovanie a opracovanie dreva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, technika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technik, elektrotechnik, strojár

Počet rokov praxe

2

Hľadáme nového kolegu pre dlhodobú spoluprácu, ktorý má záujem o danú problematiku. Spoľahlivého, ktorý má záujem sa naučiť aj niečo nové a pracovať na sebe. Zároveň kolegu, ktorý dokáže klientovi odkomunikovať funkčnosť stroja, riešiť jeho požiadavky v oblasti servisu.

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Kortišová
E-mail: poslať životopis
ID: 4825407  Dátum zverejnenia: 8.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac