Logo PrimaTEL s.r.o.

Montážny technik telekomunikačných služieb

PrimaTEL s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácie optických a bezdrôtových internetových prípojok u zákazníkov,
- servis a údržba internetových a televíznych pripojení,
- práca vo výškach,
- konfigurácie koncových zariadení,
- komunikácia so zákazníkmi.

Jedná sa o prácu v teréne prevažne v Trenčianskom kraji.

- práca v mladom kolektíve,
- možnosť kariérneho rastu v telekomunikačnej sfére,
- služobný mobil,
- služobné vozidlo, po skúšobnej dobe aj na súkromné účely,
- dobrovoľné mimopracovné aktivity v podobe efektívneho vyhľadávania nových potenciálnych klientov - provízia v sume 3 násobku mesačnej ceny predanej služby (minimálne 44,70€ / zákazník)
- zamestnanecké teambuildingy

Vďaka usilovnej práci a výborným nápadom dokážeme rásť. Pridaj sa k nám. V prípade záujmu nám CV pošli na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- slušné vystupovanie,
- manuálna zručnosť,
- fyzická zdatnosť,
- schopnosť práce vo výškach,
- spoľahlivosť.

Spoločnosť PrimaTEL je moderným internetovým poskytovateľom. Vďaka dlhoročným skúsenostiam ponúka komplexné riešenia pripojenia do internetovej siete pre domácnosti, podnikateľov a spoločnosti.
Našim klientom poskytujeme optické a bezdrôtové pripojenie k internetu - časovo a dátovo neobmedzený internet. Používame najmodernejšie technológie. Hlavnou prioritou spoločnosti PrimaTEL sú cenovo dostupné služby pre každého. Klienti tak majú možnosť získať všetky štandardné služby, ktoré sú už v dnešnej dobe samozrejmosťou a súčasťou každodenného života. Ako doplnkovú službu k internetovému pripojeniu klientom ponúkame aj možnosť objednania si digitálnej televízie s množstvom TV balíkov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Ďurica
E-mail: poslať životopis
ID: 4834347  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac