Energetický analytik so záujmom o kariéru energetického audítora

Premier Consulting EU, s.r.o.

Miesto práce
Komárno, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu je vecou dohody - môže byť veľmi rýchly, ale môžeme aj pár mesiacov počkať.
2 000 EUR/mesiacRadi by sme sa dohodli na motivačnej, výkonnostnej odmene, bez horného stropu. V prípade skúsených projektových manažérov dosahuje ich priemerná mesačná odmena približne 3.600 EUR (formou fakturácie).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Premier Consulting EU, s.r.o. je úspešná poradenská spoločnosť s vedúcou pozíciou v oblasti prípravy projektov financovaných z fondov Európskej únie (www.eurofondy.sk). Už 21 rokov pomáhame firmám financovať inovatívne investície, ale aj obciam rekonštruovať a modernizovať infraštruktúru. Aj vďaka nám sa na Slovensku zrealizovalo už takmer 2100 investičných projektov.

Stále častejšie sa súčasťou našej práce stávajú aj rôzne technicko-ekonomické analýzy súvisiace s premenou, distribúciou, alebo spotrebou energie. Know-how v energetike sa stáva neoddeliteľnou  súčasťou dobre nastavených eurofondových projektov.

Hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu, ktorý by rozšíril náš existujúci tím a umožnil nám poskytovať energetické poradenstvo "in-house", ako integrálnu súčasť projektov primárne zameraných na získanie finančných prostriedkov z EÚ na realizáciu investičných projektov.

- zázemie stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu 21 rokov
- priateľské pracovné prostredie a vynikajúci kolektív
- atraktívne teambuildingy spojené s voľnočasovými aktivitami
- príjemné a moderné kancelárske priestory
- najmodernejšie technické vybavenie kancelárie
- bezproblémové bezplatné parkovanie
- neustále rozširovanie všeobecného prehľadu, znalostí a zručností v rôznych hospodárskych a spoločenských oblastiach
- celoživotné vzdelávanie
- príležitosť pre absolventov uplatniť sa v prvom zamestnaní, ale aj rozšírenie horizontov pre skúsených profesionálov
- flexibilná možnosť čerpania dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie technického zamerania, ekonomického zamerania, alebo prírodovedného smeru so zameraním na matematiku, fyziku alebo chémiu

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi by sme pracovali s novým kolegom, ktorý by mal záujem s podporou a zázemím našej firmy stať sa energetickým audítorom s okrúhlou pečiatkou, pričom má pre túto funkciu nielen drive, ale aj vzdelanostné predpoklady.

Premier Consulting EU, s.r.o. je úspešná poradenská spoločnosť s vedúcou pozíciou v oblasti prípravy projektov financovaných z fondov Európskej únie (www.eurofondy.sk). Už 21 rokov pomáhame firmám financovať inovatívne investície, ale aj obciam rekonštruovať a modernizovať infraštruktúru. Aj vďaka nám sa na Slovensku zrealizovalo už takmer 2100 investičných projektov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Lopata
E-mail: poslať životopis
ID: 4822160  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac