Traktorista

Poľnohospodárske družstvo "Valča", družstvo

Miesto práce
Valča
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacIné zložky mzdy, 13. a 14. plat, odmeny a bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava a obsluha traktora. Zabezpečovanie sejby, zberových a pozberových operácií na poliach. Starostlivosť a denná údržba traktora.

Ďalšia práca s poľnohospodárskou technikou v rastlinnej výrobe, mechanizované obrábanie pôdy, hnojenie pôdy.

Zodpovedajúce finančné ohodnotenie. Odmeny na mesačnej báze. Možnosť absolvovať rekvalifikačné kurzy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Zodpovednosť, flexibilita, pozitívny prístup, odolnosť voči stresu, komunikačné schopnosti, tímový hráč, vodičský preukaz skupiny B a T.

Poľnohospodárske družstvo s bohatou históriou, kde sa snažíme zachytiť moderné trendy v oblasti poľnohospodárstva a implementovať ich v praxi.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Vladimír Štancel, MBA
Tel.: +421907200545
E-mail: poslať životopis
ID: 4826112  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac