Automechanik v autorizovanom servise. Ubytovanie Zdarma. Mzda od 4500€ v čistom

OPTIMIS s. r. o.

Miesto práce
Brusel, Belgicko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
4 500 EUR/mesiacPresná mzda je dojednaná na osobnom stretnutí. Zohľadňujeme predošlé skúsenosti. Navýšenie po zaučení + pravidelné prehodnotenie mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do partie šikovných AUTOMECHANIKOV !
Pracujeme v špičkových servisoch kde opravujeme autá po drobných nehodách a robíme bežnú údržbu automobilov.
!!! NÁSTUP IHNEĎ/ DOHODOU 2024 !!!
Náplň práce :
- Servis a oprava motorových vozidiel
/výmena spojky, olejov, filtrov, bŕzd, rozvodov.../
- Diagnostikovanie porúch na motorových vozidlách
- Vykonávanie manuálnej údržby

+ mzda od 19€/hod pre živnostníkov
+ ubytovanie zabezpečíme a hradíme my v apartmáne alebo rodinnom dome s našimi kolegami / Slovákmi/ - každý má samostatnú izbu.
+ práca vo výbornom kolektíve
+ vieme sa dohodnúť na turnusoch
+ možnosť práce aj na pracovnú zmluvu od 15€/hod v čistom na začiatok
+ 100€ príspevok na prvú cestu
+ v prípade potreby poskytujeme zálohy, pomôžeme s cestou a samozrejme vybavíme všetky potrebné papierové záležitosti :)

Pre viac informácií, prosím pošlite stručný životopis na email : [email protected]
Budem Vás telefonicky kontaktovať a rada sa s Vami dohodnem na osobnom stretnutí.
Pozície máme v Belgicku a Nemecku aj pre :
- KLAMPIAROV + POMOCNÝCH KLAMPIAROV
- LAKÝRNIKOV
- PRÍPRAVÁROV
Sleduj web : www.carspecialist.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Automechanik

Počet rokov praxe

3

- Potrebná je prax s prácou automechanika pri údržbe a oprave vozidiel
- Precízna práca
- Ochota cestovať
- Znalosť jazyka - aspoň základná pracovná angličtina

Už viac ako 10 rokov spolupracujeme s tými najlepšími. V špičkových autoservisoch v Belgicku a Nemecku opravujeme autá po drobných nehodách/poistných udalostiach.

Kontakt

ID: 4833875  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 500 EUR/mesiac