Robotník na zbernom dvore

Miesto práce
Stará Ivanská cesta 2, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2024
Od 855 EUR/mesiacMesačná odmena vo výške 1068 € sa skladá zo základnej zložky mzdy 855 €/mes. + osobné prémie 213 € /mes. (25% základnej zložky mzdy, po skúšobnej dobe). 13. a 14. plat v zmysle KZ.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • preberanie odpadu od návštevníkov podľa interných predpisov
  • správna evidencia zákazníkov
  • výkon úloh a prác uložených nadriadenými zamestnancami
  • obsluha váhy, obsluha počítača k váhe, bežná údržba váhy a starostlivosť o váhy
  • váženie drobného stavebného odpadu (DSO)
  • vedenie evidencie drobného stavebného odpadu v zmysle interných pravidiel
  • efektívne a bezpečné uloženie odpadu v zbernom dvore
  • vykonáva činnosti podľa potreby organizácie (zimná údržba komunikácie, nakladanie materiálov), ktoré nie sú v rozpore so Zákonníkom práce
  • dodržiavanie obchodného tajomstva spoločnosti a ochranu dôverných a osobných údajov spoločnosti a jej klientov
  • dodržiavanie poriadku na pracovisku, predpisov BOZP a OPP pri práci

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosím zaslať životopis na email adresu kontaktnej osoby. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Za účelom pohovoru budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-conten...

Pracovný čas je 36 hodín týždenne, ktorý je rozvrhnutý do 6 dní (pondelok - sobota). V rámci 6 dňového týždňa sa zamestnanci striedajú v 12 hod. zmenách.
Pracovný pomer na dobu určitú 6 mesiacov, možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu určitú a po osvedčení možnosť zmeny pracovného pomeru na neurčitý čas.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • komunikačné zručnosti
  • schopnosť zvládať aj náročné situácie pri komunikácii s rôznymi typmi zákazníkov
  • fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť,
  • samostatnosť, rozhodnosť,
  • spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Pačutová
E-mail: poslať životopis