Predavač v obchode s elektronickými cigaretami (Zelená cigareta)

NEXGAR s. r. o.

Miesto práce
Palackého, Trenčín
Termín nástupu
Podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac750 netto + variabilná zložka (podľa predaja)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Otvárať/zatvárať predajňu, objednávanie a dopĺňanie tovaru, starostlivosť o predajňu, práca s kasou (hmotná zodpovednosť), miešanie liquidov, inštruktáž k novému zariadeniu pre zákazníka, a pod.

Pracovná doba: 9:00 – 17:00, Po až Pia (počas dňa 30 minút obedná prestávka)
​Poprosíme životopis + foto do mailu.
​Prípadné otázky na tel. čísle, prípadne na mail.​

Ponúkame stabilné pracovné miesto. Dôvod odchodu je materská dovolenka. Po výberovom konaní bude nasledovať riadne zaškolenie na pracovnú pozíciu našou momentálnou zamestnankyňou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

​Zodpovednosť, ochota, príjemné vystupovanie pred ľuďmi, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, aspoň základná znalosť vap_ingu je výhoda (ostatné zaučíme)​

ID: 4825535  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac