Vedúci odborný referent (právnik)

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín

Miesto práce
Súdna, Trenčín
Termín nástupu
01.07.2024
1 200 EUR/mesiacPracovný pomer – od 01.07.2024 do 31.01.2025 Funkčný plat min. 1 200,00 Eur. Služobný pomer – od 01.02.2025 do 30.06.2027 (predpoklad - zastupovanie počas rodičovskej dovolenky) Nástupný služobný plat min. 1 956,00 Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon administratívnych činností pri prijatí obvinených do výkonu väzby alebo odsúdených do výkonu trestu odňatia slobody, pri premiestňovaní obvinených alebo odsúdených, spolupráca s orgánmi činnými v trestnom konaní a súdmi, spolupráca s orgánmi prokuratúry pri výkone dozoru, spolupráca s Policajným zborom SR pri extradičnom konaní, evidencia trestno-právnych údajov a prepočet dátumu ukončenia výkonu trestu odňatia slobody.

- stabilné a perspektívne zamestnanie v štátnej správe,

- 1 týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce,

- vlastné kvalitné a zdravé stravovanie za 10,00 Eur/mesiac,

- bohatý sociálny program (rekreačné pobyty v strediskách Zboru väzenskej a justičnej stráže, akcie zo sociálneho fondu).

Od 01.02.2025 nástup do služobného pomeru príslušníka ZVJS so všetkými výhodami. Podľa podmienok v budúcnosti (07/2027) zámer ponúknuť ďalšiu spoluprácu.

Hľadáme novú kolegyňu alebo nového kolegu na zastupovanie počas rodičovskej dovolenky (predpoklad návratu z rodičovskej dovolenky je v júli 2027), pričom podľa podmienok v budúcnosti si vieme predstaviť aj ďalšiu spoluprácu s touto osobou.

Na informatívny pohovor budú pozvaní vybraní uchádzači podľa predložených životopisov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo alebo bezpečnostno-právna ochrana osôb a majetku / bezpečnostné služby.

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vhodné pre absolventov právnickej fakulty,

- prax v oblasti trestného práva výhodou,

- bezúhonnosť,

- precíznosť,

- spoľahlivosť,

- vyrovnaný postoj k pracovnému zaťaženiu.

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín je jediným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v rámci Zboru väzenskej a justičnej stráže. Medzi základné úlohy patrí najmä zabezpečenie zdravotnej starostlivosti pre väznené osoby, príslušníkov zboru, zamestnancov zboru a iné osoby, výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti väznených osôb, liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre príslušníkov zboru a zamestnancov zboru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Šedivý
Tel.: +421322832160
E-mail: poslať životopis
ID: 4831601  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac