Reagujte bez životopisu

Elektrotechnik automatizácia

MTS, spol. s r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od odborných skúseností a praxe kandidáta. Po skúšobnej dobe sa vypláca mesačná prémia. K mzde je vyplácaný 13-ty a 14-ty plat. Ďalšie informácie o bonusovom systéme Vám budú poskytnuté priamo na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-montáž a skúšanie riadiacich obvodov a ovládacích prvkov obrábacích strojov,
-montáž, zapájanie a oživovanie rozvádzačov, slaboprúdových obvodov, elektronických
prvkov, zostáv dispečingov a ovládacích stanovíšť na základe projektovej dokumentácie,
-vykonávanie opráv, údržby, nastavovania, renovácie a montáže slaboprúdových zariadení,
-vykonávanie bežných a mimoriadnych elektrických aj elektromechanických zásahov na
automatizovaných výrobných zariadeniach,
-zostavovanie, skúšanie, opravy a oživovanie automatizačnej, organizačnej a výpočtovej
techniky, oznamovacej a zabezpečovacej techniky a pod.,
-vykonávanie opráv a údržby na elektrických a elektronických zariadeniach, pravidelné
absolvovanie služobných ciest k zákazníkom,
-spolupracovanie s elektro projektantmi a konštruktérmi pri riešení rôznych špecifikácií na
elektrické riadenie technických zariadení a poskytovanie technickej podpory,
-orientovanie sa v normách a technickej dokumentácii, t.j. čítanie výkresov (elektrických
schém), používanie tejto dokumentácie pri práci na elektrotechnických a elektronických
zariadeniach.

- slovenská spoločnosť s viac ako 25 ročnou históriou
- odborné vzdelávanie
- práca v príjemnom kolektíve
- firemné akcie
- 13. a 14. plat
- príspevok do 3. piliera
- nadštandardný príspevok na stravovanie

Ďakujeme za Vaše motivačné listy zaslané na našu adresu spolu so životopisom.
Spätne budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá na danú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Adobe Acrobat Reader - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrotechnik, elektromontér, §21 Vyhlášky MPSVaR 508/2009

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť elektrotechnických noriem a vyhlášok
Základné znalosti z meničov frekvencie, merania a regulácie
Všeobecná technická zručnosť
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu, elektrických schém
Schopnosť zrealizovať logické a vzhľadové riešenia
Psychická odolnosť
Manuálna zručnosť
Praktické myslenie
Schopnosť analyzovať a riešiť problémy
Priestorová predstavivosť
Ochota cestovať

Spoločnosť MTS patrí medzi najväčších dodávateľov automatizačnej techniky a montážnych systémov na Slovensku. Je aj obchodným zastúpením firiem Bosch Rexroth, Schmidt Technology, Universal Robots, Cognex, Aventics, Pixii v oblastiach: montážna technika, pneumatické prvky, skrutkovacia, lisovacia a riadiaca technika, servopohony, kamerové systémy, systémy pre priemyselné spracovanie obrazu, kolaboratívne roboty a energetické úložiská. Má vlastný vývoj strojov a zariadení pre automatizáciu. Pre MTS je dôležitý férový a zodpovedný prístup k zamestnancom. Kladie dôraz na ich rozvoj a neustále zlepšovanie pracovných podmienok.
Ďalšie info na: www.mts.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Pavlíková
Tel.: +421435502706
E-mail: poslať životopis
ID: 4832908  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac