Можливість для людей з України
Logo ME First Finance s.r.o.

Manažér, obchodný zástupca, asistent

ME First Finance s.r.o.

Miesto práce
OC ISLAND, Mikovíniho, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacmesačné výkonnostné bonusy bonusy za starostlivosť možnosť ovplyvniť výšku mesačného príjmu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívnych ľudí, čo majú chuť sa naučiť niečo nové. Klientske centrum sa nachádza v Trnave.

Pracovná náplň: komunikácia, správa klientov, obchodné zastúpenie a  administratíva. Možnosť práce v jednotlivých oblastiach alebo kumulácie.

Nadštandardné finančné ohodnotenie - najvyššie na trhu, mesačné bonusy a bonusy za starostlivosť o klientov.

Kompletné zaškolenie zabezpečené kolektívnou formou ako aj osobným koučingom.

Garantovaný kariérny rast, firemné dovolenky pri mori, večierky a teambuildingy.

Ponúkame:

- flexibilný pracovný čas,

- možnosť ovplyvňovať výšku vlastného príjmu,

- pasívny príjem,

-možnosť čiastočnej práce z domu,

- mladý kolektív.

Po zaslaní životopisu budú uchádzači pozvaní na osobné pracovné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Komunikatívnosť

Chuť naučiť sa niečo nové

Zodpovednosť

Kladný vzťah ku kariére

Dynamická spoločnosť s dlhoročnou praxou, ktorá zastupuje fyzické a právnické osoby na finančnom trhu. Garancia kvality, know- how, stability a kariérneho aj osobného rastu.

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Martin Eliáš
Tel.: +421948529255
E-mail: poslať životopis
ID: 4826196  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac