Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Mechanik - údržbár strojov a zariadení do kmeňa! Hodinová mzda do 9,25 €! Na TPP! 13-ty plat! (#p360)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď/dohodou
6,64 - 9,25 EUR/hod.- výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta
konzultant
Ľuboš Doruľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si technicky zručný, inovatívny a hľadáš novú pracovnú príležitosť, si na správnom mieste.

Aká je úloha mechanika na údržbu strojov?
  • Zabezpečuje bezproblémový chod a bezpečnú prevádzku strojných zariadení vo výrobe.
  • Identifikuje poruchy a aktívne rieši ich opravy s použitím technickej dokumentácie a špeciálnych prístrojov.
  • Nastavuje strojné zariadenia s cieľom dosiahnuť vysokú kvalitu výroby a zabezpečiť ich efektívnu prevádzku, minimalizuje časové prestoje strojov.
  • Zabezpečuje uvádzanie nových strojných zariadení do prevádzky a zaisťuje ich správnu funkčnosť.
  • Vykonáva preventívnu a periodickú údržbu podľa stanoveného plánu a interných smerníc / pracovných postupov.
  • Špecifikuje vhodné náhradné diely potrebné pre údržbu a opravy.
  • Pracuje v systéme SAP (alebo inom systéme) na evidenciu a dokumentáciu pracovných činností a záznamov o údržbe a opravách strojných zariadení.

Čo Ti ponúkame?
  • Základná mzda: 6,64 - 7,90 €/hodina.
  • Variabilná zložka do maximálnej výšky 1,35 €/hodina.
  • Celková nástupná mzda pri plnení variabilných zložiek sa pohybuje v rozpätí od 7,79 €/hodina do 9,25 €/hodina (celková výška závisí od skúseností).
  • Poobedný príplatok 0,20/hodina.
  • Výkonnostný a dochádzkový bonus.
  • Príplatky za zmennosť.
  • 13 - ty plat v dvoch častiach (leto, zima).
  • Zákonné príplatky.
  • Nástupný bonus + Bonus za odporučenie vhodného kandidáta.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Poskytovateľ riešení pre správu energií a dát v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Skúsenosti a prax na podobnej pozícii - výhodou.
  • Technické zručnosti.
  • Zodpovednosť za kvalitu vykonanej práce.
  • Samostatnosť.
  • Tímový hráč.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4826123  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,64 EUR/hod.