Letná brigáda : Pomocný manipulant

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
dohodou
4,6 - 14,94 EUR/hod.K základnej mzde patria príplatky. Sadzby za odpracovanú hodinu: Denná 4,60 € Nočná 6,32 € Sobota 6,76 € Nedeľa 8,91 € Sobota nočná 8,48 € Nedeľa nočná 10,63 € Sviatok 8,91 € sviatok + nočná 10,63 € sviatok + sobota 11,07 € sviatok+ sobota+ nočná 12,79 € sviatok+ nedeľa 13,22 € sviatok+ nedeľa+ nočná 14,94 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*jednoduché pomocné manipulačné činnosti na výrobnej/baliacej linke ;
*dodržiavanie zásad hygieny a bezpečnosti a pokyny majstra ;

* zamestnávateľom dotované stravovanie zabezpečené priamo v závode
* možnosť dlhodobého zamestnania (v prípade záujmu)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať IBA vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť bude bližšie prezentovaná pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* práca aj pre študentov (starších ako 18r)

* ochota pracovať na zmeny (3 alebo 4 zmenná prevádzka)
* zodpovedný prístup k práci a dochádzke
* pracovná skúsenosť s prácou na výrobnej/bal. linke výhodou
* preukaz na prácu s potravinami výhodou

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4818472  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.