Logo MAN Truck &  Bus Slovakia s.r.o.

Bővítjük a MAN csapatunkat, keresünk egy ügyes használtautó-értékesítőt/hölgyet a KOMÁROMI részlegünkbe

MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 350 EUR/mesiacA fizetés az alapbér + változó részből áll. A munkamegbeszélésen bemutatjuk és részletesen elmagyarázzuk, hogyan fog kinézni a havi kereset és mennyit kereshet.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Érdekes lenne számodára egy erős és stabil cégnél dolgozni? Használt teherautókat vagy autókat árulni? Beszél magyarul és angolul?

Ha igen, akkor a megfelelő állásajánlatot olvassa. Jelenleg erősítjük nagyszerű használtautó-kereskedő csapatunkat. Ambiciózus és tapasztalt értékesítőt keresünk Komáromba.

Nézzük meg együtt, mi lenne a feladata:

  • Munkája nagyon változatos lesz, hiszen az ügyfelekkel fog foglalkozni minden használt teherautó értékesítéssel kapcsolatos tevékenységgel, mint pl. járművek fotózása, hirdetések feladása, kommunikáció a potenciális ügyfelekkel, gépjármű átvizsgálása és ezzel kapcsolatos adminisztrációs munka;
  • használt MAN gépjármű adásvétele;
  • új ügyfelek megszerzése és kapcsolattartás a már megszerzett ügyfelekkel, az ügyfelek számára megfelelő és legjobb megoldások felkutatása;
  • vevői igények azonosítása, árajánlatok, prezentációk és adásvételi szerződések készítése az ügyfelek számára;
  • a munkája lehető legjobb elvégzése érdekében a MAN belső szabályzata szerint magáncélú céges járművel, valamint üzleti telefonnal rendelkezne;

Zamestnanecké výhody, benefity

Egy stabil és nemzetközi, a piacon erős névvel rendelkező cégnél kap munkát, aminek köszönhetően megengedhetjük magunknak, hogy autóinkba és munkatársainkba is fektessünk!

Továbbá a következőket kínáljuk Önnek:

• motivációs értékelés, amely lehetővé teszi az átlag feletti kereset elérését;

• éves bónusz a terv teljesítése alapján;

• nyári és téli vakációs prémium, ami biztosan tetszeni fog

• 100%-os munkáltatói hozzájárulás az étkezéshez a távollét napjaitól függetlenül 6,50 €/1 műszak;

• balesetbiztosítást is kötnénk Önnek 100%-ban

• 3 betegnap (3 nap egészségügyi szabadság);

• az alapbér éves értékelése a hatályos kollektív szerződés szerint;

• a MAN-nál támogatjuk az oktatást, így korlátlan hozzáférése lesz a SEDUO oktatási portálhoz, és támogatjuk az angol vagy német nyelvoktatást, a választás teljes mértékben Önön és felettesén múlik;

Folyamatosan bővítjük a munkavállalói juttatásokat, hogy azok motiválják munkatársainkat, ezért az egyéb juttatások között talál még: munkaévi jutalmat, jogosítvány kiterjesztést C csoportra a kiválasztott pozíciókra, céges autót magáncélra is, mobiltelefont magáncélra célokra, előnyös utasbiztosítást Önnek és családjának. Rugalmas munkaidő, alkalmanként home office lehetőség. A kávé, tea és ásványvíz magától értetődő. Végül, de nem utolsósorban a kellemes munkakörnyezet és a cégvezetés támogatása.

Ha kíváncsi egyéb juttatásokra is, kattintson KARRIER OLDALUNKRA, és TUDJON MEG TOVÁBBI INFORMÁCIÓKAT!

Informácie o výberovom konaní

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az „ÖNÉZETÉRTÉKELÉS KÜLDÉSE A CÉGSÉGNEK” gombra kattintva.

Előzetesen tippelőt dobunk a pávrat megkerülésére az MAN-nak, csak azzal a hárommal fogjuk felvenni a kapcsolatot, aki megfelel a követelményeinknek.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné, Technické, Strojárske,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 a viac

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• használt gépjárművek (teherautó vagy személygépkocsi) értékesítésében szerzett tapasztalat;

• ügyfélorientáció;

• aktív, zasznogo dolgozik dolgozni;

• kommunikatív képesség, asszertivitás, függetlenség, türelem és kitartás;

• reprezentatív teljesítmény;

• aktív vodikar przystvotou;

• A magyar nyelv csodagyerek, az angol pedig bevált!

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o., slovenský importér, vznikol roku 1997 ako dcérska spoločnosť MAN. V októbri 2001 bolo v Bratislave otvorené nové „Truck centrum“ pre úžitkové vozidlá MAN, ktoré začalo ponúkať zákazníkom kompletné služby v troch oblastiach: predaj vozidiel, náhradné dielce a servis. Táto udalosť predstavovala významný moment pri etablovaní značky na slovenskom trhu. Vtedy mala slovenská filiálka mníchovského výrobcu 19 zamestnancov, ale o dva roky neskôr ich bolo už 40.
Na porovnanie: Dnes v MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o. pracuje viacej ako 80 zamestnancov, z ktorých väčšinu tvoria mechanici, dielenskí majstri, prijimací technici a zamestnanci administratívy.

Naša spoločnosť MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o sa v prestížnej ankete NAJZAMESTNÁVATEĽ 2023 umiestnila v TOP10 najlepších spoločností v kategórií automobilový priemysel v Slovenskej republike.

Viac informácií o našej spoločnosti sa dozviete na:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Konopová
Tel.: +421902046620
E-mail: poslať životopis
ID: 4824714  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac