Riaditeľ menšej výrobnej spoločnosti s finančným backgroundom (m/ž)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Od 4 000 EUR/mesiacod 4000 € brutto, finálna mzda závisí od znalostí a predchádzajúcich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* V rámci pozície budete mať možnosť riadiť ekonomické aspekty slovenskej divízie spoločnosti.
* Vašou úlohou bude, nielen zabezpečiť ekonomickú stabilitu a výkonnosť našich pobočiek, ale aj viesť strategické rozhodovanie, ktoré povedie k ich dlhodobému úspechu. Budete mať celkovú zodpovednosť za finančné riadenie a administratívne procesy, s dôrazom na prispôsobenie štruktúr skupine a efektívne riadenie platobných operácií.
* Vaša úloha bude neoddeliteľne spojená aj s firemným rozvojom, kde budete mať kľúčovú úlohu pri plánovaní rozpočtu a jeho následnej kontrole.
* Okrem toho budete viesť a riadiť personál v rámci slovenskej divízie, pričom budete podporovať ich rozvoj a zapájať sa do vytvárania pozitívnej firemnej kultúry.
* V rámci tejto pozície budete mať možnosť aktívne ovplyvňovať a prispievať k rastu a úspechu spoločnosti. Vaša schopnosť riešiť komplexné ekonomické a organizačné výzvy bude kľúčom k dosiahnutiu spoločných cieľov a budovaniu trvalých vzťahov so zamestnancami a partnermi.

* Firemné vozidlo a v prípade potreby možnosť ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

* Predchádzajúce viacročné skúsenosti z pozície finančného manažéra/riaditeľa vo výrobnej spoločnosti sú podmienkou
* Plynulá znalosť nemeckého jazyka je podmienkou
* Predchádzajúce skúsenosti s riadením teamu/teamov
* Vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Pavlisová
Tel.: +421908762666
E-mail: poslať životopis