Chceme Ťa do tímu! Front Office Asistent/ka pre IT firmu

localhost s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Ťa predstava spoznať bližšie svet IT a byť dôležitou súčasťou tímu talentovaných špecialistov? Staň sa novou posilou na pozícii Front Office Asistent/ka v kancelárii v Košiciach.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • Byť prvým kontaktným bodom pre návštevníkov, dodávateľov a kolegov v kancelárii v centre mesta Košíc.
  • Srdečne a profesionálne privítať každého, kto príde do kancelárie, pomôcť s akýmkoľvek návštevníckym procesom, vrátane registrácie.
  • Koordinovať komunikáciu medzi oddeleniami, s dodávateľmi a zákazníkmi.
  • Podporovať manažment a kolegov pri rôznych administratívnych úlohách.
  • Plánovať, organizovať a koordinovať stretnutia a podujatia, a to nielen v kancelárii, ale aj mimo nej.
  • Zabezpečovať, aby priestory recepcie a konferenčné miestnosti vyzerali reprezentatívne a v kancelárii nechýbali potrebné kancelárske potreby a materiály.
  • ​Zodpovedať za riešenie základných dopytov a triedenia prichádzajúcej pošty a zásielok.

Prenes svoje schopnosti a zručnosti do efektívneho vedenia recepcie a priprav sa na množstvo skvelých zážitkov s nami!

Pridaj sa k nám a spoločne sa posúvajme vpred.

  • 6 dní voľna navyše: Okrem bežných dovoleniek ponúkame 3x Localhost Day a 3x Sick Day.
  • Sme presvedčení, že život je viac, ako len o práci. Čakajú na Teba rôzne bonusy pri životných príležitostiach.
  • BenefitPlus cafeteria príspevok: Užívaj si našu BenefitPlus kafetériu so širokou škálou možností.
  • Príspevok do III. piliera: Buduj si svoju finančnú budúcnosť s príspevkom do III. piliera.
  • Investujeme do tvojho rastu a podporujeme vzdelávanie (kurzy, školenia a certifikácie).
  • Podpora nových nápadov: Tvoje nápady sú cenné. Podporujeme nové myšlienky a inovácie.
  • Transparentný prístup a komunikácia: U nás máš prehľad, čo sa deje. Sme otvorení a transparentní vo svojej komunikácii.

Ak si komunikatívna, proaktívna osoba, ovládaš plynule anglický jazyk a chceš posunúť svoju kariéru smerom vpred, neváhaj a zašli nám svoj životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

2

Medzi tvoje kľúčové znalosti a vlastnosti by mali patriť:

  • Predošlá prax: pracovné skúsenosti na podobnej administratívnej pozícii, prax v komunikácii s klientmi a zákazníkmi.
  • Anglický jazyk: aktívna komunikácia v anglickom jazyku, budeš členom medzinárodného tímu.
  • Počítačové znalosti: pokročilé znalosti MS Office, najmä Excel, Outlook, Teams a PowerPoint a ochota používať ďalšie nástroje.
  • Vynikajúce komunikačné schopnosti a pozitívny prístup k motivácii a spolupráci s ostatnými.
  • ​Oceníme tvoju vášeň, odhodlanie a ochotu učiť sa. ​
  • Zodpovedný prístup a cit pre detail.
  • Schopnosť multitaskingu a riadenia viacerých úloh súčasne.
  • Uvítame kreatívne a proaktívne nápady na zlepšenie chodu a prostredia kancelárie.

Vstupte do novej digitálnej éry s localhost!

localhost nie je len obyčajná IT firma. Sme tím technologických nadšencov so sídlom v Košiciach, s 10-ročnými skúsenosťami v pomáhaní globálnym a lokálnym značkám s ich digitálnymi potrebami.

Náš 100+ tím talentovaných inžinierov sa zameriava na váš úspech. Neustále sa učíme a sledujeme najnovšie trendy, aby sme vám priniesli inovatívne riešenia a špičkové softvérové produkty.

Sme hrdí na to, že sme spoľahlivým partnerom pre klientov z rôznych odvetví, či už ide o domáce firmy alebo globálne korporácie.

Kontaktujte nás ešte dnes a zistite, ako vám môžeme pomôcť s vašimi digitálnymi výzvami: [email protected]

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dana Holub Pospišilová
Tel.: +421905811824
E-mail: poslať životopis
ID: 4825377  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac