Logo Little BALI - Zvolen

Managing Director

Little BALI - Zvolen

Miesto práce
Andreja Sládkoviča 92/9, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
2 000 EUR/mesiacPodiel na Zisku prevádzky a prémiové ohodnotenie na základe výkonov celého projektu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- zodpovednosť za chod, fungovanie a stratégiu Little Bali
- riadenie zamestnancov - rozpis zmien
- riadenie reštaurácie
- plánovanie eventov
- aktívne uzatváranie nových spoluprác pre eventy
- optimalizovanie nákladov a preverovanie nových potenciálnych dodávateľov
- reporting
​- plánovanie, vedenie, organizovanie a rozhodovanie o strategických procesoch vo firme
​- navrhovanie, vývoj a implementácia strategických plánov spoločnosti, zodpovednosť za jej smerovanie
​- obchodná činnosť a získavanie nových klientov a partnerstiev - plánovanie eventov
- udržiavanie vzťahov s existujúcimi kľúčovými klientmi a partnermi
​- kontrola a manažovanie procesov
- pomoc pri implementovaní marketingovej stratégie​

​- služobné auto
​- služobný telefón
​- 2x do mesiaca masáž zdarma
​- využitie reštaurácie
​- 1x do roka pobyt 14 dní - pobyt Bali/Seychely
​- prémiový ukazovateľ na základe výsledkov
​- vzdelávanie​

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

​Dokážeš veľké veci?
​Unikátny projekt zo Zvolena, ktorý prináša na Slovensko autentické zážitky z Bali, hľadá do svojho tímu nového lídra.
​Dokážeš sa chopiť tejto výzvy a zapojiť sa do svetového tímu ľudí, ktorí vytvárajú jedinečné chute, momenty a spomienky?
​Medzi benefity u nás patrí dovolenka na Bali 1x do roka, služobné auto či balijské masáže zdarma.

​Vydaj sa s nami na spoločnú cestu a začnime spolu písať príbeh Little Bali.​

Little Bali je jedinečný projekt, ktorým prinášame na Slovensko kus toho najcennejšieho, čo vie exotický ostrov Bali ponúknuť. Ide o kombináciu štyroch silných elementov, vďaka ktorým budete mať možnosť zažiť chuť a nefalšovanú balijskú atmosféru priamo na vlastnej koži.Projekt Little Bali sa nachádza na pešej zóne v centre mesta Zvolen. Ponúkame služby bistra, yogy, balijskych masáží a jedinečné priestory pre Vaše eventy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Stela Malová
Tel.: +421915216657
E-mail: poslať životopis
ID: 4825036  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac