Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Šička do súkromného štúdia pre výrobu tanečných kostýmov

LILATEX s. r. o.

Miesto práce
Dunajská 2, Šamorín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
850 - 1 100 EUR/mesiac+ príplatok za nadčas, víkend, sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šičku do malého krajčírského štúdia v Šamoríne kde sa venujeme šitiu tanečných kostýmov na objednávku pre zahraničných zákazníkov. Min prax 1 rok.

Náplň práce:

  1. Šitie odevov podľa výrobných postupov - šaty, sukne, jemne podprsenky, plavky, kapucne
  2. Dokončovanie drobných prác na kostýmoch
  3. Kontrola, balenie

Praca na 4-8 hod denne. Vhodná aj pre mamičky na materskej,

  • Práca v čistom prostredí s novými strojmi, ktoré sú tiché
  • Príspevok na stravné
  • Préspevok na masáž raz za mesiac
  • Nadčasy, vikendy a sviatky za príplatky
  • Pohodový vedúci pracovník
  • Tvoríme krásne šaty a kostými ktoré prinášajú zakazničkám radosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Krajčírstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Vyštudovaná stredná odborná škola odevného zamerania výhodou nie podmienkou
  • Zručnosť v rôznych druhoch šitia a práce s rôznymi materiálmi
  • Zodpovednosť a precíznosť pri práci s detailmi
  • Kreativita a flexibilita
  • Komunikačné a organizačné schopnosti pri práci v tíme

Zákazková výroba tanečných kostýmov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona JAKUBIKOVA
Tel.: +421950546441
E-mail: poslať životopis
ID: 4825300  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac