IP sieťový inžinier – junior

LAST MILE, spol. s r.o.

Cesta na Senec 2/A, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh, príprava a realizácia a IP služieb pre klientov (LAN, WAN, WLAN, L2/L3 VPN, IT bezpečnosť)
- konfiguráciu hardvéru/softvéru
- komunikácia so zákazníkmi a kolegami pri návrhu riešení postavených na IP protokole
- technická podpora a riešenie problémov v spolupráci s kolegami, prípadne zákazníkmi
- monitoring sietí, analýza získaných dát a ich spracovávanie
- tvorba dokumentácie a aktívna správa kľúčových informácií k projektom v interných systémoch

  • Pracovať budeš s modernými technológiami a inováciami, ktoré ti umožnia rozvíjať sa a zlepšovať svoje odborné zručnosti.
  • Máš možnosť zúčastniť sa odborných školení v oblasti pracovného zaradenia a konferencií, kde získate nové poznatky a stretnete sa s odborníkmi z oblasti.
  • Máš možnosť ďalšieho profesijného rastu a rozvoja svojich schopností v rámci nášho tímu.
  • Môžeš pracovať čiastočne z domu, čo ti umožní prispôsobiť si svoj pracovný čas a zlepšiť svoju pracovnú efektivitu.
  • Naša firma ponúka priateľské pracovné prostredie, kde sa budeš cítiť pohodlne a kde budeš môcť svoje schopnosti rozvíjať.
  • Máš možnosť využiť firemné vozidlá na súkromné účely, čo ti umožní cestovať s rodinou a priateľmi a objavovať krásy Slovenska.
  • Okrem toho ponúkame ti aj flexibilný pracovný čas, nadštandardné benefity a pravidelné teambuildingové aktivity.

Hľadáme človeka, ktorý je aktívny, otvorený novým veciam. Človeka, ktorý sa chce učiť a vo firme rásť. Niekoho, kto sa nebojí priniesť aj nové riešenie a zrealizovať ho. Zodpovedný prístup a spoľahlivosť považujeme za samozrejmosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie, Informatika, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Základy
Klient/server administrácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne vedomosti na úrovni CCNA
- znalosť fungovania TCP/IP protokolov
- praktické znalosti s 802.1q, QinQ
- základné konfiguračné skúsenosti so zariadeniami Cisco IOS, Mikrotik ROS 6.x/7.x
- orientácia vo WLAN sieťach
- znalosti OS Linux na základnej používateľskej
- základné znalosti skriptovania a/alebo programovania v shell, Perl, Python, GO sú výhodou
- základné vedomosti VoIP, CCTV systémov
- zodpovednosť a dôslednosť pri konfiguráciách a dokumentovaní
- dobré analytické myslenie
- štruktúrovanosť a konzistencia pri odovzdávaní práce

Spoločnosť LAST MILE, spol. s r.o. sa špecializuje na komplexné telekomunikačné a bezpečnostné riešenia (kamerové a prístupové systémy, zabezpečovacie systémy) pre developerov / nájomcov administratívnych budov, obchodných a logistických centier na Slovensku i v zahraničí. Viac informácii: www.lastmile.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Patrícia Mihálová
E-mail: poslať životopis
ID: 4707742  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac