Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič medzinárodnej dopravy do 12t

L - Z TRANS, s.r.o

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme vodica MKD na 12t solo vozidlo MAN TGL. Pridelene vozidlo, dvojpostel, full vybavene. Napl. prace: jazdi sa prevazne CZ ,AT, DE, HU, HR, SI, PL . Dodrziavanie legistlativy podla 561, vykendove odpocinky 45 doma. Vyzadujeme slusne a inteligentne vystupovanie. Vyhodu maju uchadzaci, ktory vedia byt pri vozidle do 1:30 hod.

Pri obojstrannej dobrej spolupráci ponúkame pravidelný príjem a korektnosť !13. plat

LEN pre VÁžNYCH ZÁUJEMCOV !!! Mozny nástup ihned, podla dohody.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyrovnaný postoj k vysokému pracovnému nasadeniu, zodpovednosť, flexibilita, konštrukčnú a priestorovú spolahllivosť, praktické myslenie, samostatné myslenie, prispôsobivosť, samostatnosť, rozhodnosť, odolnosť voči mentálnej záťaži, kultivovanosť vystupovania.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzač

Vďaka spoľahlivosti našich služieb spolupracujeme aj s veľkými dopravnými a prepravnými spoločnosťami.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Zoltán Sárközi
Tel.: +421905602130
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4825405  Dátum zverejnenia: 8.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac