Zvárač plastov

Kodaň Plast s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 2, 010 01 Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zváranie plastov v súlade s technickou dokumentáciou
• stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov
• používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne
nastavenie a používanie
• čistenie, brúsenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov
• ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave

- príjemné pracovné prostredie

- dynamický rast spoločnosti

- príspevok na stravu nad rámec zákona

- dochádzkový bonus

- školenie a doškolovanie v oblasti zvárania plastov zabezpečí firma

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- fyzická zdatnosť
- technická gramotnosť
- samostatnosť
- trpezlivosť
- praktické myslenie
- ochota pracovať v dvojzmennom pracovnom režime

Kodaň Plast s.r.o. is a part of the Danish based - SP Group A/S.
Kodaň Plast have 5 years anniversary and are in a very positive development.
We are focused on producing items in all type plastic. Our main business is CNC milling and turning other competences are bending, milling, welding, gluing and assembly. We are 30 people in a good working environment – and looking for a new colleague to support us.

Dánska firma, zaoberajúca sa výrobou, zváraním, lepením a ohýbaním plastov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslav Stašák
Tel.: +421911788200
E-mail: poslať životopis
ID: 4834031  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac