Hlavný účtovník / controlling

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Oravy 2711, 026 01 Dolný Kubín
1 700 EUR/mesiacOd 1700 € / brutto. Finálna mzda bude stanovená s prihliadnutím na skúsenosti a prax kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za správnosť vedenia účtovníctva, výkazníctva, daní a daňových priznaní spoločnosti

• Komunikácia s daňovým úradom, audítormi a s materskou spoločnosťou

• Zabezpečovanie spracovania mesačných a ročných účtovných závierok, výkazov a výročných správ

• Zabezpečovanie koordinácie práce podriadených na oddelení

• Poskytovanie odborných stanovísk iným útvarom za spolupráce so svojim nadriadeným/ externým subjektom

• Spolupráca s nadriadeným pri tvorbe a kontrole rozpočtu

• Mesačná príprava SAP reportov

• Príprava mesačných štatistík

• Príjemné pracovné prostredie
• Príspevok na dopravu
• 13 plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Dochádzkový bonus
• Firemné akcie pre zamestnancov a ich deti
• Vzdelávanie, školenia
• Odmeňovanie za odpracované roky
• Zaujímavá práca v prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti

• VŠ vzdelanie – ekonomického smeru
• Výborná znalosť podvojného účtovníctva a skladového hospodárstva s min. 2 ročnou praxou
• Znalosť daňovej problematiky
• Skúsenosti s finančnými analýzami, výpočty a vyhodnocovanie ekonomických ukazovateľov, ekonomické bilancie
• Anglický jazyk – mierne pokročilý
• MS Office: Excel - expert , Word, Outlook, Powerpoint,
• Práca v SAPe
• Tímový hráč

Podnikové stravovanie
Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Bonusy/prémia
Príspevok na dopravu
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
Kafetéria

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP systém - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Senková
E-mail: poslať životopis