Logo KKG NEMEC SK, s. r. o.

Servisný technik klimatizačných, chladiacich a mraziacich zariadení

KKG NEMEC SK, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 400 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od odborných vedomostí a skúseností uchádzača a bude posudzovaná individuálne v rámci osobného stretnutia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie servisných prác na klimatizačných, chladiacich a mraziacich zariadeniach v rámci prideleného regiónu

- diagnostika porúch a ich odstránenie

- vykonávanie preventívnych servisných prehliadok

- komunikácia so zákazníkmi a vedenie dokumentácie

- pracovné miesto v stabilnej a perspektívnej spoločnosti, v kolektíve odborníkov
- odborné zaškolenie a pravidelné vzdelávanie
- flexibilita
- po úplnom zaučení bude pridelené služobné vozidlo a mobilný telefón
- osobné ochranné pracovné prostriedky potrebné pre výkon
- možnosť zvyšovania kvalifikácie a kariérneho rastu
- koncoročný finančný bonus

- hľadáme šikovného kolegu, ktorý má technické myslenie a dokáže pracovať samostatne
- po nástupe do zamestnania odborné zaškolenie v Bratislave - v rámci zaškolenia hradíme ubytovanie a cestovné náklady v plnej výške
- ponúkame flexibilný pracovný čas

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu www.profesia.sk.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA KANDIDÁTOV, KTORÝCH SA ROZHODNEME POZVAŤ NA OSOBNÝ POHOVOR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti elektro je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• osvedčenie elektrotechnickej spôsobilosti min §21 vyhl. 718/2002 Z.z. - podmienkou
• zváračský preukaz/ certifikát spájkovania výhodou
• prax v oblasti montáže/ servisu klimatizačných, chladiacich a mraziacich zariadení výhodou
• technická a manuálna zručnosť
• samostatnosť a zodpovednosť
• komunikatívnosť a vystupovanie

Naša spoločnosť sa zaoberá klimatizačnou, chladiarenskou a mraziarenskou technikou a to od projektu, cez realizáciu až po záručný a pozáručný servis. Našim zámerom je tiež zákazníkom dokázať, že odbornou inštaláciou a pravidelnými servisnými prehliadkami sa predíde následným zdĺhavým a finančne náročným opravám. Viac informácie nájdete na stránke http://www.kkg-klimatizacie.sk/.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Sabová
Tel.: +421905708627
E-mail: poslať životopis
ID: 4834029  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac