Účtovník, Účtovníčka / Mzdár, Mzdárka

IURIS COMPLEX, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • evidencia a účtovanie dodávateľských, odberateľských faktúr a interných dokladov
  • vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva v rámci zverenej agendy v programe KROS, príprava podkladov pre externú účtovnú firmu
  • kontrola a účtovanie finančných operácií
  • zodpovednosť za pracovnoprávne úkony spojené so vznikom a zánikom pracovných pomerov,
  • výpočet miezd v programe KROS pre 25 zamestnancov, rovnomerné a nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času
  • evidencia potvrdení o zdravotnej spôsobilosti zamestnancov
  • evidencia a kontrola povinných školení v rámci BOZP, OPP, GDPR a školení pre odbornú spôsobilosť
  • úhrada dodávateľských faktúr

  • odmeny 2x ročne
  • odmeny pri životných jubileách
  • stravovanie plne hradené zamestnávateľom
  • flexibilný pracovný čas v prípade štúdia, študijné voľno
  • možnosť odborného rastu a neustáleho sa vzdelávania
  • služobný mobilný telefón aj na súkromné účely

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
  • Znalosť zákona 553/2003 Z.z. je výhodou
  • Microsoft Word a Excel - pokročilý
  • Komunikatívnosť
  • Zodpovednosť a samostatnosť

Spoločnosť IURIS COMPLEX, s.r.o. sa zaoberá správou a prenájmom nehnuteľností a prevádzkuje súkromné zariadenie pre seniorov v Košiciach.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4829630  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac