Obsluha čerpacej stanice Slovnaft - Zelená Voda

ICCR, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 400 EUR/mesiacHrubá mzda: 1100 - 1400 EUR brutto/mesiac Mzda pozostáva zo základnej zložky a pohyblivej zložky (príplatky za nočnú prácu, odpracované sviatky, soboty, nedele + motivačné prémie v závislosti od plnenia plánov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj tovarov a palív, obsluha zákazníkov, obsluha registračnej pokladne, príjem tovaru, plnenie plánov, starostlivosť o čistotu.

- Príjemný pracovný kolektív
- Práca v stabilnej firme
- Zľavy pre zamestnancov v rámci partnerského programu
- Provízny motivačný systém
- Pracovné oblečenie

Informácie o výberovom konaní

Výber vhodných kandidátov na osobný pohovor.

Hľadáme pracovníkov na TPP, aj brigádne. Práca je vhodná aj pre študenta nad 18 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Hľadáme zodpovedných ľudí s pozitívnym prístupom ku práci.
Prax nevyžadujeme, ale je výhodou.

Spoločnosť prevádzkuje čerpacie stanice.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Juraj Buranovský
Tel.: +421903902033
E-mail: poslať životopis
ID: 4824734  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac