Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Upratovačka na skrátený úväzok

ICCR, s.r.o.

Miesto práce
D1, Hrádok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.Mzda pozostáva zo základnej zložky a pohyblivej zložky (príplatky za odpracované sviatky, soboty, nedele). Príspevok na dochádzanie do práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme upratovačku na dohodu resp. na skrátený úväzok, ktorá sa bude starať o čistotu na našej čerpacej stanici.

Vaša náplň práce bude zahŕňať komplexné upratovanie priestorov stanice a zabezpečovanie čistoty verejných priestorov.

Hľadáme niekoho s flexibilným pracovným časom, kto bude môcť pracovať hlavne popoludní až do večera najmä v štvrtok, piatok a cez víkendy príp. sviatky.

Je nutné mať vlastné auto kvôli dochádzaniu, avšak je tiež možnosť dochádzať autobusom.

Miesto výkonu práce je čerpacia stanica Slovnaft, a.s. Hrádok na diaľnici D1.

Príjemný pracovný kolektív.
Príjemné pracovné prostredie.
Práca v stabilnej firme.

Informácie o výberovom konaní

Vlastná doprava nutná.
Možnosť dochádzať autobusom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

  • Upratovanie, používanie čistiacich pomôcok
  • Schopnosť pracovať samostatne
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť

Spoločnosť prevádzkuje čerpacie stanice.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Juraj Buranovský
Tel.: +421903902033
E-mail: poslať životopis
ID: 4824208  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.