Logo HRICmedical s. r. o.

Hľadáme zdravotnú sestru / zubného asistenta do našej kliniky v Nitre

HRICmedical s. r. o.

Miesto práce
Fatranská 5, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
1.8.2024
Od 1 300 EUR/mesiacVýška mzdy bude stanovená po výberovom konaní a dohode s uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do úplne novej, moderne zariadenej zubnej ambulancie v Nitre hľadáme na kľúčovú pozíciu zdravotná sestra / zubný asistent, novú kolegyňu na plný pracovný úväzok.

Stane sa súčasťou menšieho mladého a priateľského tímu, kde vládne dobrá nálada, nadhľad a chuť ťahať za jeden povraz. Každý z nás prispieva k tomu, aby naše služby boli kvalitné a pacienti sa cítili príjemne.

Hlavné činnosti zdravotnej sestry sú:

  • asistencia pri kresle
  • starostlivosť o nástroje a čistotu ambulancie
  • práca so stomatologickým a RTG softwareom
  • práca so zdravotnou dokumentáciou

Našim zamestnancom ponúkame zaujímavé benefity, napríklad:

  • komunikácia s pacientom a vybavovanie ich telefonických alebo emailových požiadaviek v našej ambulancií rieši výlučne recepcia
  • bezplatné parkovanie
  • stravné v hodnote 5,50 Eur/deň plne hradené zamestnávateľom
  • zvýhodnené ceny na zdravotnú starostlivosť v našej ambulancií
  • pracovné voľno nad rámec zákonníka práce po dohode s lekárom
  • vianočný bonus
  • finančná odmena pri odporúčaní nového kolegu 500€
  • káva a občerstvenie
  • príspevok na rekreáciu
  • a iné benefity

Prosíme o zaslanie životopisu a poznámku o termíne možného nástupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

DentMax - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou je predošlá prax v zubnej ambulancií.

Od uchádzača očakávame príjemnú a zrozumiteľnú komunikáciu.
Predpokladom pre túto prácu je pozitívny prístup k ľuďom a rozvážny postoj pri vedení rozhovoru.
Požadujeme užívateľskú znalosť práce na počítači.

HRIC zubná ambulancia je mladou, modernou a perspektívnou klinikou v meste Nitra. Venujeme sa poskytovaniu komplexnej zubnolekárskej starostlivosti pre pacientov od 0 rokov po seniorov. Zakladáme si na kvalitnom modernom, bezbolestnom ošetrení v príjemnom prostredí s empatickým personálom. Každému pacientovi venujeme dostatok času. Pacienti prechádzajú vždy najprv vstupným vyšetrením, kde sa naplánuje ich liečba, vysanuje sa chrup, následne chodia na prehliadky a dentálne hygieny, čo nám zabezpečuje pracovisko "bez akútnych pacientov". Pacientov detialne menežujeme cez recepciu, čím predchádzame časovým sklzom, oknám a nervozite na strane pacientov či personálu. Pravidelne absolvujeme odborné školenia, čo ponúkame aj novému kolegovi.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: MDDr. Michaela Hric
E-mail: poslať životopis
ID: 4822776  Dátum zverejnenia: 5.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac