Elektrikár (Elektrotechnik / Elektro-montážnik / Energetik)

HESIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Agátová, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 400 - 1 700 EUR/mesiac1 400 EUR/mesiac, maximálne 1 700 EUR/mesiac. Mzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky. Konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností, vzdelania a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma sa zaoberá inštaláciou, revíziou transformátorov a ich uvedením do prevádzky. Prácu vykonávajú pracovníci v zostavených pracovných tímoch u klienta a v sídle spoločnosti v Bratislave. Práca zahŕňa nižšie uvedené body s prihliadaním na odbornosť, schopnosti a prax uchádzača:
- montáž a inštaláciu transformátorov, ich príslušenstva a práce s tým spojené
- práce spojené s návrhom, výrobou a opravou komponentov
- aktívne podieľanie sa na príprave vybavenia a náradia
- vykonávanie potrebných meraní a diagnostiky
- objednávanie potrebného materiálu

- PRÁCA VHODNÁ AJ PRE ABSOLVENTA
- osobný a profesionálny rast, zvyšovanie kvalifikácie
- stabilné pracovné miesto v pokojnej malej firme
- vyhradené parkovacie miesto pre auto zamestnanca
- systém zamestnaneckých výhod prihliadajúc na osobné potreby zamestnanca
- zaujímavá heterogénna práca s dobrým pocitom viditeľných výsledkov
- práca v kamarátskom kolektíve

V prípade, že Vás pozícia oslovila, spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania, pošlite svoj životopis.

Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Uveďte AKTUÁLNE TELEFÓNNE ČÍSLO.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-paragraf 21 - NUTNOSŤ
-vodičský preukaz B - NUTNOSŤ
- ochota cestovať
- schopnosť pracovať v skupine, zodpovednosť a samostatnosť
- skúšky odbornej spôsobilosti, zváračský preukaz a ďalšie odborné osvedčenia - VÝHODA

Spoločnosť Hesia, spol. s r.o. vznikla 22.06. 1998. Od svojho vzniku do dnešného dňa si vybudovala stabilnú pozíciu ako na slovenskom, tak na európskom trhu. Jej stabilná pozícia je podložená dlhodobým pracovným úsilím a spokojnosťou zákazníkov. Aktivity spoločnosti Hesia, spol. s r.o. sú zamerané na všetky služby, ktoré sú spojené s prepravou, montážou, prevádzkou, revíziami, opravami a diagnostikou všetkých typov výkonových transformátorov a tlmiviek, bez obmedzenia ich výkonov a menovitých napätí. www.hesia.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4825305  Dátum zverejnenia: 8.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac