IP Sieťový inžinier

Grain Slovakia s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacuvedená mzda je minimálna mzda, finálna zložka mzdy závisí od skúsenosti a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho klienta hľadáme kandidáta s aktívnym prístupom, ochotným prijímať nové výzvy a učiť sa. Osobu, ktorá má ambíciu rásť vo firme a je schopná priniesť nové nápady a uskutočniť ich. Zároveň očakávame zodpovedný prístup a spoľahlivosť ako samozrejmosť.

Medzi základné úlohy bude patriť:

- návrh, príprava a realizácia a IP služieb pre klientov (LAN, WAN, WLAN, L2/L3 VPN, IT bezpečnosť)

- konfiguráciu hardvéru/softvéru

- komunikácia so zákazníkmi a kolegami pri návrhu riešení postavených na IP protokole

- technická podpora a riešenie problémov v spolupráci s kolegami, prípadne zákazníkmi

- monitoring sietí, analýza získaných dát a ich spracovávanie

- tvorba dokumentácie a aktívna správa kľúčových informácií k projektom v interných systémoch

- práca s modernými technológiami a inováciami,
- odborné školenia v oblasti pracovného zaradenia a účasť na konferenciách,
- možnosť ďalšieho profesijného rastu,
- možný čiastočný home-office,
- priateľské pracovné prostredie,
- možnosť využitia firemných vozidiel na súkromné účely.

V prípade, ak Vás ponuka zaujala, neváhajte aplikovať na inzerát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť, pre ktorú obsadzujeme pracovnú pozíciu sa špecializuje na poskytovanie komplexných riešení v oblasti telekomunikácií a slaboprúdových systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Mierne pokročilý
TCP/IP - Mierne pokročilý
Cisco Certified Network Associate (CCNA) - Mierne pokročilý

  • minimálne vedomosti na úrovni CCNA,
  • znalosť fungovania TCP/IP protokolov,
  • praktické znalosti s 802.1q, QinQ
  • základné konfiguračné skúsenosti so zariadeniami Cisco IOS, Mikrotik ROS 6.x/7.x,
  • orientácia vo WLAN sieťach,
  • znalosti OS Linux na základnej používateľskej,
  • základné znalosti skriptovania a/alebo programovania v shell, Perl, Python, GO sú výhodou,
  • základné vedomosti VoIP, CCTV systémov,
  • zodpovednosť a dôslednosť pri konfiguráciách a dokumentovaní,
  • dobré analytické myslenie,
  • štruktúrovanosť a konzistencia pri odovzdávaní práce.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Malíčková
Tel.: +421948955086
E-mail: poslať životopis
ID: 4824324  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac