Logo GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.

Personalista/-ka

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Budča
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacmzda v závislosti od kvalifikácie a predchádzajúcich skúseností, 13. a 14. plat, ročné bonusy založené na internom motivačnom systéme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o. hľadá do svojho tímu novú posilu na pozíciu Personalistu.

Pridajte sa k nám a budujte svoju kariéru s GLS Slovakia!

Čo bude Vašou náplňou práce?

  • Zabezpečenie chodu oddelenia ľudských zdrojov
  • Organizácia náboru nových zamestnancov – spoluúčasť pri vedení pohovorov a výber vhodných uchádzačov na rôzne pracovné pozície v spoločnosti
  • Príprava podkladov k mesačnému spracovaniu miezd a úzka spolupráca s externou účtovníckou firmou
  • Administrácia pracovných zmlúv, dodatkov a inej personálnej dokumentácie
  • Koordinácia lokálnych aktivít v oblasti ľudských zdrojov v súlade s globálnou stratégiou GLS a pravidelná účasť na online stretnutiach v rámci medzinárodného HR tímu v anglickom jazyku
  • Agenda súvisiaca s BOZP a spolupráca s externým BOZP technikom, zabezpečovanie implementácie globálnych BOZP aktivít na lokálnej úrovni
  • Organizácia zákonných a ostatných školení pre zamestnancov podľa aktuálnych potrieb
  • Tvorba a aktualizácia interných smerníc spoločnosti
  • HR reporting a štatistiky
  • Organizácia rôznych firemných podujatí a teambuildingov
  • Ďalšie aktivity na oddelení podľa aktuálnych potrieb

  • 13. a 14. plat + ročné bonusy založené na internom motivačnom systéme
  • Zázemie medzinárodnej a prosperujúcej spoločnosti
  • Príjemné pracovné prostredie a moderné priestory centrály GLS
  • Možnosť príležitostného home office-u
  • Práca v priateľskom kolektíve
  • Teambuildingové aktivity
  • Odmeňovanie pri pracovných jubileách​

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka oslovila a spĺňate nižšie uvedené požiadavky, budeme radi, keď nám pošlete svoj životopis.
Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať dané kritériá na uchádzača.
Ostatným uchádzačom týmto úprimne ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ľudské zdroje / personalistika

Počet rokov praxe

3

  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii sú podmienkou; aktívna znalosť Zákonníka práce
  • Vyjednávacie a organizačné zručnosti
  • Komunikatívnosť
  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • Diskrétnosť
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - slovom aj písmom nutná

GLS Slovakia je dcérskou spoločnosťou General Logistics Systems B.V. (so sídlom v Amsterdame). GLS zabezpečuje spoľahlivé, vysokokvalitné zásielkové služby pre viac než 270 000 zákazníkov doplnené o logistické a expresné služby. "Líder v kvalite európskej logistiky zásielok" je hlavným princípom GLS, pričom udržateľnosť je jednou zo základných hodnôt. Prostredníctvom vlastných a partnerských spoločností poskytuje Skupina GLS služby v 41 európskych štátoch a v 7 štátoch USA. Celosvetovo pôsobí na základe zmluvných dohôd. GLS má k dispozícii vyše 70 hlavných a regionálnych prekládkových stredísk a viac než 1000 diep. So svojou pozemnou sieťou je GLS jedným z vedúcich poskytovateľov zásielkových služieb v Európe. GLS má 17 000 zamestnancov a denne je na cestách pre GLS približne 26 000 vozidiel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alžbeta Solgová
E-mail: poslať životopis
ID: 4821534  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac