Logo Gestamp Nitra, s. r. o.

HR špecialista / recepčná

Gestamp Nitra, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselný park I, Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacvýška mzdy v závislosti od skúsenosti kandidáta min.1400 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zabezpečenie chodu recepcie, registrácia návštev a ostatné úlohy spojené s vedením recepcie, evidencia došlej a odoslanej pošty

-manažment agendy pracovného oblečenia, šatňových skriniek,  objednávok chýbajúceho pracovného oblečenia, komunikácia s dodávateľmi

-manažment externých firiem a dodávateľov vrátane evidencie a registrácie povolení na prácu

-evidencia pool cars vozidiel a ich manažment, komunikácia s dodávateľom súvisiaca s pravidelnou technickou kontrolou vozidiel

-organizácia a zabezpečovanie služobných ciest a súvisiacich záležitostí

-zodpovednosť za sklad kancelárskych potrieb, manažment objednávok

-organizácia lekárskych prehliadok zamestnancov

-implementácia sociálneho program a plánovaných aktivít

- moderné a čisté pracovné prostredie

​- 13.plat
​- príspevok na cestovanie cca do výšky 60% vynaložených nákladov, (MHD č. 23)
​- stravné v hodnote 8,8€ alebo fin. príspevok vo výške 6€
​- príspevok na DDS vo výške 2% z hrubej mzdy,
​- odmena za zlepšovacie návrhy od zamestnancov
​- príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe, za odporučenie nového zamestnanca, odmena za darovanie krvi
​- Multisport karta - príspevok zamestnávateľa vo výške 50% z ceny
​- každý mesiac iné benefity (napr. rôzne druhy poukážok, ovocie na pracovisku, v lete nanuky a iontové nápoje, v zime teplé nápoje, vianočné balíčky a iné...)​

Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich stanovené kritériá, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť Gestamp je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Naša spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 24 krajinách, má takmer 116 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 43,000 zamestnancov na celom svete.

Súčasťou nového výrobného závodu v Nitre sú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Našim zámerom je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu ako aj príležitosť kariérneho rastu a osobnostného rastu našim zamestnancom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4821878  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac