Billing, controlling and account specialist (špecialista zúčtovania, fakturácie a kontrolingu) - ecommerce logistika

FHB Group, s.r.o.

Miesto práce
Bottova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacohodnotenie podľa kompetencií a zodpovednosti. kariérny rast.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme nových kolegov/kolegyne, ktorý by sa chceli spolupodielať na budovaní najväčšej fulfillmentovej firmy v strednej a východnej Európe. Ročne spracujeme milióny balíkov.

​Ak Ťa baví niečo zo sveta billingu (zúčtovaní a fakturácie zákazníkov), controllingu faktúr od kuriérov a zúčtovaní za balíky, ktoré sme doručili pre našich e-commerce zákazníkov alebo account managementu (riešenie zúčtovaní a platieb z vystavených faktúr so zákazníkmi, IT zlepšenia systému), tak sa ozvi a prispôsobíme Ti pozíciu na mieru.

​Vieme ponúknuť nasledovné smery a stačí ak Ťa zaujme aj len jeden:

Billing

• tvorba mesačných zúčtovaní (z informačného systému, cenníkov, a pod) a následná fakturácia logistických služieb pre našich zákazníkov (prvé dva týždne v mesiaci)
• ocenenie nezobchodovaných položiek v zúčtovaniach

Controlling

• controlling a analýza zúčtovaní - analýza zúčtovaných cien voči zákazníkom so vstupnými cenníkmi a fakturáciou (kuriéri, služby...)

• controlling a analýza vstupných faktúr - jednotlivých položiek od kuriérov

Account management
• komunikácia týkajúca sa zúčtovaní a platieb z vystavených faktúr so zákazníkmi a inými oddeleniami

• navrhovanie zlepšení informačného systému v oblasti billingu a controllingu v spolupráci s IT tímom

Kancelárie v komplexe SKY PARK OFFICES v strede Bratislavy a sklady Svätý Jur, Senec.

Home Office jeden deň v týždni.

Práca vo veľmi rýchlo rastúcej spoločnosti.

Možnosť vzdelávania sa (kurzy, školenia).

Zaručený kariérny rast - firma sa zväčšuje každý rok.

Motivačné bonusy

Vysoká miera samostatnosti v rozhodovaní a kompetenciách na pozícií.

Zázemie - špičkový notebook, telefón, stolný počítač v kancelárií.

Vlastná kancelária - nie open space.

Zľavy na produkty v e-shopoch našich zákazníkov

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o životopis, následne pohovor...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre čísla, logiku a analytické myslenie.
Zmysel pre detail.
Samostatnosť, zodpovednosť.
Trpezlivosť.
Iniciatívnosť.

Logistická spoločnosť s unikátnou službou fulfillment - outsourcing skladovania a odosielania balíkov pre firmy - eshopy, výrobcov....

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Chomča
Tel.: +421911390695
E-mail: poslať životopis
ID: 4825773  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac