Absolventská prax - oblasť nákupu a financií, (v spolupráci s ÚPSVaR v NMnV) - ENP

Vertiv Slovakia, a. s.

Piešťanská 1202/44, 915 28 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle podmienok určených ÚPSVaR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Absolventom VŠ ponúkame možnosť získať prax (6 mesiacov) v oblasti financií/účtovníctva a nákupu

Základné podmienky pre AP:

- Uchádzač o zamestnanie (UoZ) do 26 rokov evidovaný na ÚPSVaR v NMnV, ktorý ukončil príslušným stupňom vzdelania sústavnú prípravu na povolanie v dennej forme štúdia pred menej ako dvomi rokmi a pred zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie nemal pravidelne platené zamestnanie /zamestnanie, ktoré trvalo najmenej 6 po sebe nasledujúcich mesiacov/.
- Vedený v evidencii UPSVaR v NMnV najmenej 1 mesiac
- Dĺžka výkonu praxe - najmenej 3 mesiace, najviac 6 mesiacov
- Rozsah výkonu praxe – 20 hodín týždenne (4hod./denne)

- odborná prax v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť získania kontraktu na hlavný pracovný pomer

Na základe životopisu budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí sú evidovaní na ÚPSVaR v Novom Meste nad Váhom a spĺňajú zákonom stanovené podmienky pre výkon absolventskej praxe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- v zmysle podmienok určených ÚPSVaR
- anglický jazyk (komunikatívna úroveň)
- príslušné VŠ v oblasti finančníctva

SME VERTIV

Pretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť.

YOUR VISSION, OUR PASSION
Vertiv navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Vertiv je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2670793  Dátum zverejnenia: 1.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle podmienok určených ÚPSVaR