Staň sa pánom svojho času. Buď RE/MAX Family

ELDY s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Výška dohodnutej odmeny bude predmetom osobného pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžiš po práci, v ktorej budeš mať svoj pracovný čas pevne v rukách? Chceš patriť medzi najlepších? Odštartuj svoju kariéru realitného makléra s RE/MAX Family - najväčšou realitnou kanceláriou v Nitre.

Koho hľadáme?
Nepotrebujeme, aby si mal skúsenosti s realitami, ale tvoje hodnoty musia ladiť s našimi a tiež medzi nami musí fungovať chémia, sme totiž v prvom rade skvelý tím!

Pracovná náplň:
• sprostredkovanie kúpy, prenájmu a predaja nehnuteľností pre klientov a s tým spojená administratívna agenda (budeš súčasťou skvelého tímu, s mnohým ti pomôžu ostatní kolegovia - makléri, finanční poradcovia, advokáti, notári, naše asistentky a k dispozícii ti bude aj prepracované marketingové centrum),
• poradenská a konzultačná činnosť spojená s predajom a kúpou nehnuteľností, získaš bohaté skúsenosti pri trhovom oceňovaní nehnuteľností,
• aktívne vyhľadávanie potenciálnych príležitostí na obchod sa stane tvojím novým hobby,
• pri prezentácii nehnuteľností môžeš naplno využiť svoju kreativitu, ale rovnako sa môžeš oprieť o dlhoročné skúsenosti našej kancelárie RE/MAX Family na lokálnom trhu a svetové skúsenosti značky RE/MAX,
• naplno využiješ svoje obchodné, vyjednávacie zručnosti a budeš posilňovať dobré meno našej realitnej kancelárie,
• budeš súčasťou tímu, v ktorom všetci zdieľame rovnaké hodnoty a spoločný cieľ, vďaka ktorému sme sa v roku 2023 stali najúspešnejšou kanceláriou spomedzi 46 kancelárií značky RE/MAX na SLOVENSKU.

Čo od teba očakávame?

  • Že budeš stvorený pre prácu s ľuďmi – ochota pomôcť, empatia a aktívne počúvanie ti nie sú cudzie,
  • Trpezlivosť a individuálny prístup ku klientom podčiarkneš vždy dobrou náladou,
  • Všetky tvoje kroky budú v záujme klienta a budú smerovať k jeho spokojnosti,
  • Konanie v medziach zákona a morálky sú pre teba samozrejmosťou a rád ich spojíš s férovosťou voči kolegom a to aj z konkurenčných kancelárií,
  • Že ťa neodradí ani beh na dlhé trate,
  • V neustálom vzdelávaní budeš nachádzať šancu zdokonaľovať sa a rásť.

Čo ti ponúkame?
  • Na ceste tvrdým biznisom ťa okrem skvelého tímu podrží sila značky, pod ktorou budeš pracovať,
  • RE/MAX akadémia ti poskytne najlepšie dostupné vzdelávanie v realitách na trhu,
  • Za svoju prácu dostaneš adekvátnu odmenu a limity si v nej určíš len ty sám,
  • U nás sa nikdy iniciatíve medze nekladú a vytrvalosť prináša vynikajúce výsledky,
  • Know-how ti ponúkneme ako na dlani a podporíme ťa na ceste k osobným i pracovným úspechom,
  • Vytvoríme ti príjemné pracovné prostredie a získaš maximálnu marketingovú i právnu podporu,
  • Majiteľ našej kancelárie i naše šikovné asistentky ti budú vždy k dispozícii a veríme, že z kolegov sa postupne stanú tvoji skutoční priatelia,
  • Odmeníme ťa v každom mesiaci roka, ak budeš najlepší z najlepších a budeš môcť tiež zabojovať o titul maklér roka v našej kancelárii.

Oslovila ťa naša ponuka? Daj nám o sebe čo najskôr vedieť zaslaním životopisu. Motivačný alebo sprievodný list nie je podmienkou, ale poteší, radi sa dozvieme čo najviac.

V RE/MAX Family si vážime všetky reakcie na naše pracovné ponuky a s výsledkom výberového konania kontaktujeme každého uchádzača. Na osobný pohovor však budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú kritériá pre otvorenú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.6.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Značka RE/MAX to je viac ako 50-ročná skúsenosť s obchodovaním v realitnom segmente, vo viac ako 110 krajinách sveta. Za 15 rokov pôsobenia na slovenskom trhu sme vybudovali najväčšiu a najproduktívnejšiu sieť so 45 kanceláriami a stali sa tak lídrami v presadzovaní kvality na realitnom trhu. RE/MAX klientom poskytuje neobmedzené možnosti spolupráce s viac ako 135 000 maklérmi vo svete. Prekročte svoje limity a urobte rozhodujúci krok pre svoju kariéru s RE/MAX.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Krajancová
E-mail: poslať životopis
ID: 4825365  Dátum zverejnenia: 8.5.2024