Opatrovateľ/ka v zariadení pre seniorov

DOM SENIOROV Tatranská Štrba, n.o.

Miesto práce
Horská 76/28, Štrba
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiacplus príplatky za nadčasy, sviatky, víkendy , nočnú prácu - podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ide o komplexnú opatrovateľskú starostlivosť o mobilných a imobilných klientov v zariadení Dom seniorov Tatranská Štrba.  Od opatrovateľa sa vyžaduje samostatnosť, fyzická zdatnosť i pozitívny vzťah k sociálnym službám. Náplňou práce je pomoc na to odkázaným klientom -  kŕmenie, osobná hygiena, kúpanie, prebaľovanie, polohovanie, asistencia pri úkonoch sebaobsluhy, sprevádzanie, integrácia klientov do bežného života a spoločenského diania, komunikácia s klientom, podpora samostatnosti.

Pracovný čas je 12h denne  (nepretržitá prevádzka), práca aj v noci.

Podmienkou je odborné vzdelanie získané v odbore zamerané na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti  alebo absolvovanie opatrovateľského kurzu v rozsahu 220 h.

- bezplatné stravovanie v zariadení

Bližšie informácie Vám poskytneme na telefónnom čísle: 0903 737 559.
Svoje životopisy a žiadosti posielajte na mailovú adresu [email protected] .
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí vyhovujú zvoleným kritériám pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

opatrovateľstvo, sanitár, zdravotnícky asistent, opatrovateľský kurz

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti sociálnej starostlivosti o seniorov výhodou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Svedomitý, zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci, slušné správanie a komunikácia, bezúhonnosť, fyzická zdatnosť.
Zdokladovaná zdravotná spôsobilosť.

DOM SENIOROV Tatranská Štrba*** je nadštandardné zariadenie sociálnych služieb pod Vysokými Tatrami poskytujúce dlhodobý i krátkodobý pobyt s komplexnou starostlivosťou pre aktívnych seniorov, ako aj pre ľudí odkázaných na stálu opatrovateľskú pomoc.
Zariadenie je držiteľom licencie na prevádzku agentúry domácej ošetrovateľskej starostlivosti - ADOS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Marcela Bohunčák
Tel.: 0903 737 559
E-mail: poslať životopis
ID: 4833940  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac