Logo ČSAD Invest Logistics, s.r.o.

Sales and Marketing Manager

ČSAD Invest Logistics, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 3 000 EUR/mesiacvýška mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta + k pozícii prislúcha mesačné bonusové odmeňovanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Vaše každodenné aktivity budú zahŕňať starostlivosť o portfólio existujúcich zákazníkov, pre ktorých budete hľadať najlepšie riešenia. Zároveň budete vyhľadávať potenciálnych klientov a riadiť nové obchodné príležitosti (jednorazové či pravidelné).
​Aby boli všetky údaje aktuálne a kompletné, čaká Vás práca s interným CRM systémom. Budete mať na starosti správu informácií o našich klientoch, ich aktivitách a potenciálnych obchodných príležitostiach tak, aby boli kompletné a aktuálne.
​Pravidelným pracoviskom je headoffice v Senci odkiaľ budete so zákazníkmi v kontakte telefonicky + mailom. Ak si to bude obchodný prípad vyžadovať, za klientom vycestujete.
​Ponúkame stabilnú prácu od pondelka do piatka mimo práce cez víkendy a sviatky. Fixný pracovný čas je od 8:00 do 16:00 (zvyšok času je pohyblivý) čo zodpovedá klasickému 40-hodinovému úväzku.​

  • Budeš pracovať v mladom tíme v dynamicky rastúcej spoločnosti.
  • Dostaneš firemný notebook a mobilný telefón, aby si mohol pracovať odkiaľkoľvek.
  • Dostaneš firemné auto
  • Získaš príspevok na stravu vo výške 6 Eur/deň, ktorý ti bude plne hradený zamestnávateľom.
  • Môžeš sa tešiť na pravidelné firemné podujatia, kde spoznáš nových ľudí a zlepšíš svoje pracovné vzťahy.
  • Budeš mať prístup k príspevku na vzdelávanie, aby si si mohol rozšíriť svoje vedomosti a zručnosti.
  • Máš nárok na Sick day, čo ti umožní zostať doma, ak si ochorel.
  • Môžeš pracovať z domu v rámci Home office, ak si potrebuješ zariadiť veci.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a marketing,logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Prezentačné znalosti - Pokročilý
Sociálne média - Mierne pokročilý
Vyjednávanie - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

špedicia, obchodný zastupca v oblasti doprava a logistika

Počet rokov praxe

2

skúsenosti s predajom/marketingom s preukázanými výsledkami
pokročilý balík Microsoft Office
spoľahlivosť
tímový hráč
príjemné vystupovanie
vynikajúce prezentačné schopnosti
time management

ČSAD Invest Logistics je slovenská špedično – logistická spoločnosť založená v roku 1998 v Bratislave, ktorá sa zaoberá medzinárodnými a vnútroštátnymi prepravami, skladovaním, colným konaním, logistickým poradenstvom a komplexnými logistickými službami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexander Kóré
E-mail: poslať životopis
ID: 4825395  Dátum zverejnenia: 8.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac